تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۲ - ۲۳:۲۴ کد مطلب 90375

انفجار در نزدیکی ترمینال دیاربکر ترکیه+عکس

رسانه های ترکیه با کد فوری از وقوع انفجاری در نزدیکی پایانه شهر کردنشین دیاربکر ترکیه خبر دادند. چندین دستگاه آمبولانس به منطقه اعزام شده است. به گزارش مشرق، شبکه خبر سی.ان.ان. ترک گزارش داد که گفته می شود این انفجار هنگام عبور یک خودروی نظامی از منطقه ای در نزدیکی ترمینال اتوبوس رانی این […]

رسانه های ترکیه با کد فوری از وقوع انفجاری در نزدیکی پایانه شهر کردنشین دیاربکر ترکیه خبر دادند. چندین دستگاه آمبولانس به منطقه اعزام شده است.

انفجار در نزدیکی ترمینال دیاربکر ترکیه+عکسبه گزارش مشرق، شبکه خبر سی.ان.ان. ترک گزارش داد که گفته می شود این انفجار هنگام عبور یک خودروی نظامی از منطقه ای در نزدیکی ترمینال اتوبوس رانی این شهر رخ داده است.

سی.ان.ان.ترک افزود: گفته می شود عوامل پ.ک.ک با جاسازی مواد منفجره در مسیر عبور این خودروی نظامی، از طریق کنترل از راه دور آن را منفجر کرده اند.

براساس گزارش های اولیه در این انفجار شماری زخمی شده اند.

این حادثه در حالی رخ می دهد که عملیات گسترده نیروهای مسلح ترکیه در مناطق کردنشین همچنان ادامه دارد و قرار است احمد داود اوغلو نخست وزیر ترکیه فردا از منطقه سور از توابع دیاربکر بازدید کند.

این منطقه بعداز درگیری های گسترده و ماهها مدیریت تحت حالت فوق العاده، از عناصر مسلح پاکسازی شده ولی بخش مهمی از شهر تخریب شده است.

انفجار در نزدیکی ترمینال دیاربکر ترکیه+عکس

دولت آنکارا با طرح ضربتی ضمن ملی کردن بخش های مهمی از این شهر که گفته شده مطابق طرح تصویبی سال ۲۰۱۲ شهرداری دیاربکر بوده است، می خواهد ساختار شهر سور را به کلی بازسازی کند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: