تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۳ - ۰۰:۲۹ کد مطلب 90386

ناوگروه سی‌وهشتم نداجا با حضور امیر سیاری در بندرعباس پهلو می‌گیرد

ناو گروه سی‌وهشتم نیروی دریایی ارتش پس از پایان ماموریت ۷۵ روزه خود در آب‌های بین المللی صبح شنبه (۱۴ فروردین) در بندرعباس پهلو می‌گیرد. به گزارش مشرق به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، این ناوگروه متشکل از ناوشکن جمهوری اسلامی “شهید نقدی” و ناوهای پشتیبانی بوشهر و لاوان در […]

ناو گروه سی‌وهشتم نیروی دریایی ارتش پس از پایان ماموریت ۷۵ روزه خود در آب‌های بین المللی صبح شنبه (۱۴ فروردین) در بندرعباس پهلو می‌گیرد.

به گزارش مشرق به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، این ناوگروه متشکل از ناوشکن جمهوری اسلامی “شهید نقدی” و ناوهای پشتیبانی بوشهر و لاوان در تاریخ ۳۰ دی‌ماه سال گذشته و پس از برگزاری رزمایش بزرگ دریایی ولایت ۹۴ به آب‌های بین‌المللی اعزام شد.
ناوگروه سی‌وهشتم نداجا با حضور امیر سیاری در بندرعباس پهلو می‌گیرد

ناوگروه سی‌وهشتم نداجا با انجام موفق ماموریت‌های متعدد آموزشی، اطلاعاتی و عملیاتی در طول ماموریت خود (که در خبرهای بعدی به استحضار ملت شریف ایران اسلامی می‌رسد)، شنبه هفته آینده (۱۴ فروردین) در بندرعباس پهلو گرفته و مورد استقبال رسمی امیر دریادار سیاری، فرمانده نیروی دریایی ارتش و جمعی از فرماندهان عالی رتبه این نیرو قرار می‌گیرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: