تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۳ - ۱۵:۲۵ کد مطلب 90422

هلاکت صدها تروریست در عراق

شبکه اطلاع رسانی امور جنگی عراق از کشته شدن صدها تن از نیروهای تروریستی در نقاط مختلف این کشور خبر داد . به گزارش مشرق، سازمان اطلاعات امنیت و نظامی اعلام کرد جنگنده های اف ۱۶ عراق  چهار مقر و موضع اعضای گروه (تکفیری صهیونیستی) داعش را منهدم و بیش از ۶۰ تروریست را در […]

شبکه اطلاع رسانی امور جنگی عراق از کشته شدن صدها تن از نیروهای تروریستی در نقاط مختلف این کشور خبر داد .

به گزارش مشرق، سازمان اطلاعات امنیت و نظامی اعلام کرد جنگنده های اف ۱۶ عراق  چهار مقر و موضع اعضای گروه (تکفیری صهیونیستی) داعش را منهدم و بیش از ۶۰ تروریست را در منطقه شرقاط وهیت به هلاکت رساندند.همچنین یک منبع امنیتی پلیس عراق از بازداشت یک متهم به تروریسم در شمال بغداد خبر داد و افزود نیروهای پلیس استان بغداد یک فرد متهم به تروریسم را طبق ماده چهارم قانون مبارزه با تروریسم در منطقه قاهره واقع در شمال بغداد دستگیر کردند.

شبکه اطلاع رسانی امور جنگی عراق نیز در بیانیه ای اعلام کرد طبق گزارش سازمان اطلاعات امنیت، نیروی هوایی عراق در حمله به منطقه الغزلانی در استان نینوا ۲۰ داعشی را کشتند و یک انبار سلاح و تجهیزات نظامی انان را منهدم کردند.

همچنین جنگنده های (به اصطلاح) ائتلاف بین المللی مواضع اعضای گروه (تکفیری صهیونیستی) داعش را در منطقه حمام العلیل در موصل هدف قرار دادند که به کشته شدن ۴۹ داعشی و انهدام ده دستگاه خودروی آنان منجر شد.

ناصر حمادی هزاع ، یونس حمادی هزاع از مسئولان برجسته این گروه در منطقه البعاج بودند که در این حمله کشته شدند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: