تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۳ - ۱۶:۲۳ کد مطلب 90427

نجات بیش از ۳۱۰۰ مسافر از مرگ حتمی

قائم‌مقام سازمان امداد و نجات اعلام کرد نیروهای هلال‌ احمر از ابتدای طرح نوروزی امسال به بیش از ۶۴ هزار مسافر امدادرسانی کردند و ۳۱۰۰ حادثه‌‌دیده را نیز از مرگ حتمی نجات دادند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، مرتضی سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس، اظهار داشت: از ابتدای اجرای طرح نوروزی […]

قائم‌مقام سازمان امداد و نجات اعلام کرد نیروهای هلال‌ احمر از ابتدای طرح نوروزی امسال به بیش از ۶۴ هزار مسافر امدادرسانی کردند و ۳۱۰۰ حادثه‌‌دیده را نیز از مرگ حتمی نجات دادند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، مرتضی سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس، اظهار داشت: از ابتدای اجرای طرح نوروزی بیش از ۴ هزار و ۵۰۰ مأموریت توسط نیروهای امدادی انجام گرفته که طی آن بیش از ۳ هزار و ۱۰۰ مسافر از مرگ حتمی نجات یافتند.

وی به امدادرسانی بیش از ۶۴ هزار حادثه‌دیده اشاره کرد و عنوان داشت: در این مدت ۳۴۸ عملیات رهاسازی انجام شده و بیش از ۲ هزار نفر به مراکز درمانی منتقل شدند.

به گفته قائم مقام سازمان امداد و نجات، بیش از ۲۸ هزار مسافر نیز از خدمات سرپایی بهره‌مند شده و ۲ هزار و ۱۰۰ نفر نیز اسکان اضطراری یافتند. همچنین ۴۳ هزار نفر اسکان موقت نوروزی شدند.

سلیمی ادامه داد: فقط در روز گذشته، ۲۳۱ مورد مأموریت امدادی انجام شده و هزار و ۸۹۹ نفر نیز امدادرسانی شدند. همچنین ۱۸۵ نفر از مرگ حتمی نجات پیدا کردند.

وی خاطرنشان کرد: در دوازدهم فروردین ۱۱۲ مسافر به مراکز درمانی منتقل و ۹۵۲ نفر نیز از خدمات سرپایی بهره‌مند شدند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: