تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۳ - ۱۶:۲۲ کد مطلب 90428

کوثری: ۵ سال است بودجه دفاعی کامل تخصیص نمی یابد

رییس کمیته دفاعی مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه در ۵ سال اخیر از جمله در سال ۹۴ بودجه مصوب مجلس برای تقویت بنیه دفاعی کشور به صورت کامل تخصیص نیافته است. به گزارش مشرق، اسماعیل کوثری افزود: اقدامات انجام شده در حوزه تقویت بنیه دفاعی کشور از جمله در عرصه موشکی، با تلاش عوامل نیروهای […]

رییس کمیته دفاعی مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه در ۵ سال اخیر از جمله در سال ۹۴ بودجه مصوب مجلس برای تقویت بنیه دفاعی کشور به صورت کامل تخصیص نیافته است.

به گزارش مشرق، اسماعیل کوثری افزود: اقدامات انجام شده در حوزه تقویت بنیه دفاعی کشور از جمله در عرصه موشکی، با تلاش عوامل نیروهای مسلح و «از جان مایه گذاشتن» بچه‌های سپاه و وزارت دفاع بوده است.

کوثری اظهار داشت: انتظار می‌رود بودجه مصوب مجلس برای تقویت بنیه دفاعی کشور که با حضور نمایندگان دولت در مجلس تصویب می شود و به تایید شورای نگهبان نیز می‌رسد، به طور کامل اختصاص یابد.

وی افزود: همانگونه که رهبر معظم انقلاب امسال را به نام «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» نامگذاری کردند، برای ما «عمل» مهم است و باید مصوبات مجلس عملی شود.

رییس کمیته دفاعی مجلس شورای اسلامی در پایان تاکید کرد: اگر مصوبات مجلس در حوزه «بودجه بنیه دفاعی کشور» اجرایی شود، توانمندی‌های ما در این حوزه به مراتب بیشتر از وضعیت فعلی خواهد بود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: