تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۳ - ۱۶:۴۰ کد مطلب 90433

گشت هوایی ناجا بر فراز بوستان‌ها

فرمانده هواناجا گفت: در روز طبیعت که یکی از پرکارترین روز برای هواناجا است با توجه به شرایط جوی پیش بینی می شود حدود ۱۰۰ پرواز را در این روز به منظور کنترل ترافیک داشته باشیم. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ایسنا، سردار خلبان محمدولی بیرانوند با اشاره به ماموریت های هواناجا در […]

فرمانده هواناجا گفت: در روز طبیعت که یکی از پرکارترین روز برای هواناجا است با توجه به شرایط جوی پیش بینی می شود حدود ۱۰۰ پرواز را در این روز به منظور کنترل ترافیک داشته باشیم.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ایسنا، سردار خلبان محمدولی بیرانوند با اشاره به ماموریت های هواناجا در ایام نوروز در امر گشت‌های شناسایی ،کنترل ترافیک و بازدید مسوولان از محل استقرار نیروها گفت: در نوروز امسال حدود ۳۰ فروند وسایل پرنده در سراسر کشور برای انجام ماموریت ها اختصاص دادیم .

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به روز طبیعت که یکی از پر کارترین روزها برای هواناجا است افزود : بنابراین با توجه به شرایط جوی پیش بینی حدود ۱۰۰ پرواز را در این روز داریم که این پروازها از صبح روز ۱۳ فروردین تا پایان روز ادامه دارد .

وی، خاطرنشان کرد: به دلیل ترافیک نیمه سنگین در محورهای ورودی و خروجی تهران در روزطبیعت، این بالگردها ضمن کنترل ترافیک، اقدام به تسهیل رفت و آمد می کنند.

فرمانده هواپیمایی نیروی انتظامی تصریح کرد: بالگردهای ناجا بر فراز محورهای منتهی به بوستان ها، پارک ها و تفرجگاه ها در پروازند تا در صورت مشاهده هرگونه تصادف و گره ترافیکی، مراتب را به پلیس راهور اعلام نمایند.

سردار بیرانوند، گفت: از صبح امروز، تیزپروازان ناجا در آسمان های کشورمان در حال پروازند تا هموطنان عزیزکه به همراه خانواده هایشان در روز سیزدهم فروردین، برای تفریح به طبیعت، پارک ها و تفرجگاه ها می روند روز خوشی را تجربه کنند.

وی، یادآور شد: پرواز گشت های هوایی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تا غروب، ادامه دارد تا مردم ایران اسلامی، روز طبیعت را با احساس امنیت و آرامش در کنار خانواده های خود سپری کنند.

براساس گزارش سایت پلیس، وی یادآور شد: تا امروز ۲۱۶ ساعت در ۲۴۹ سوتی پرواز انجام شده است و با تعاملی که با اورژانس چند شهر از کشورمان داشتیم توانستیم در این روزها خدماتی را به هموطنان ارائه دهیم .

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: