تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۳ - ۱۸:۲۵ کد مطلب 90463

گرفتار شدن ۷۰ خودرو بر اثر تخریب بخشی از پل در آمل

بخشدار امامزاده عبدالله آمل از گرفتار شدن ۷۰ دستگاه خودرو بر اثر تخریب بخشی از پل در منطقه سنگ‌درکا گفت: هم‌اکنون برق ۱۵ روستا قطع بوده و راه ارتباطی ۱۰ روستا مسدود است.

به گزارش میدان۷۲، یحیی عسگری‌پور عصر امروز  در شهرستان آمل اظهار کرد: بارش شدید باران که از شب گذشته آغاز شده بود در بخش امامزاده عبدالله هم خسارت به بار آورد.

وی افزود: با توجه به فرا رسیدن روز طبیعت هم‌استانی‌ها و هموطنان زیادی قصد عزیمت به آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) را داشتند که با ریزش باران از سفر به این منطقه منصرف شدند.

بخشدار امامزاده عبدالله با اعلام تخریب گوشواره پل ورودی جاده سنگ‌درکا در این بخش اضافه کرد: این قسمت از پل چند ماه گذشته نیز به دلیل طغیان رودخانه تخریب شده بود.

عسگری‌پور با اشاره به بازسازی پل و نجات جان بیش از ۵۰ خانواده گرفتار در پشت رودخانه افزود: ۷۰ دستگاه خودروی مسافران و همشهریان در این منطقه گرفتار شدند که به وسیله خودروهای سنگین بومی با کمک روستاییان، عوامل بخشداری، نیروهای مدیریت بحران شهرداری و دهیاران امدادرسانی به آنها ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه مسیر ارتباطی ۱۰ روستای مناطق کوهستانی بخش امامزاده عبدالله (ع) مسدود است، خاطرنشان کرد: این مهم به دلیل ریزش برف بوده و هم‌اکنون تلاش‌ها برای بازگشایی مسیر ادامه دارد.

این مسئول گفت: برق حدود ۱۵ روستای بخش امامزاده عبدالله نیز قطع بوده و تلاش‌های زیادی برای برقراری جریان برق داریم.

منبع : فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: