تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۳ - ۲۲:۵۰ کد مطلب 90468

تصادف ۳ خودرو در جاده قم

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم گفت: وقوع ۲ حادثه در جاده قدیم قم – اصفهان منجر به مجروح شدن ۲۵ نفر شد که مجروحان این حوادث به وسیله بالگرد و آمبولانس‌ به مراکز درمانی قم منتقل شدند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، مهدی فراهانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با […]

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم گفت: وقوع ۲ حادثه در جاده قدیم قم – اصفهان منجر به مجروح شدن ۲۵ نفر شد که مجروحان این حوادث به وسیله بالگرد و آمبولانس‌ به مراکز درمانی قم منتقل شدند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، مهدی فراهانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به وقوع دو حادثه همزمان در دو مکان نزدیک به هم در جاده قدیم قم – اصفهان اظهار کرد: در ساعت ۹ و ۱۰ دقیقه صبح امروز شاهد برخورد دو دستگاه خودرو پراید بودیم که در اثر این حادثه پنج نفر مجروح شدند.

وی با اشاره به اینکه این حادثه در جاده نیزار مقابل امامزاده عبدالله رخ داد، اضافه کرد: همچنین در نزدیکی محل وقوع این سانحه، شاهد تصادف دیگری بین دو دستگاه خودرو پژو با یک دستگاه خودرو نیسان بودیم که این حادثه به دلیل شدت حادثه و بالا بودن تعداد سرنشینان خودروها دارای مجروحان بسیاری بود.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم تصریح کرد: با توجه به اینکه قسمت بار خودرو نیسان نیز دارای سرنشین بود این حادثه ۲۰ نفر مجروح بر جای گذاشت.

فراهانی افزود: پس از حضور آمبولانس‌های امدادی و ارزیابی وضعیت حادثه دیدگان، در کمترین زمان ممکن هشت دستگاه آمبولانس و بالگرد اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه هفت مصدوم در این دو حادثه با آسیب‌های مختلف از جمله دو کودک و یک خانم باردار به وسیله بالگرد به بیمارستان شهید بهشتی منتقل شدند، ادامه داد: ۱۸ مجروح دیگر این دو حادثه به وسیله آمبولانس به مراکز درمانی شهید بهشتی و نکویی منتقل شدند.

این مسئول با اشاره به سرمای شدید در محل وقوع حادثه خاطرنشان کرد: از جمله نکات مهم در این حادثه حضور منظم آمبولانس‌ها و ایجاد شرایط برای فرود بالگرد بود.

فراهانی در پایان از همکاری دو مرکز درمانی شهید بهشتی و نیکویی در پذیرش سریع مجروحان و بازگشت سریع آمبولانس‌ها به محل‌های استقرار جاده‌ای تقدیر کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: