تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۰۹:۲۴ کد مطلب 90507

عکس/ یک «جشنِ سالگرد ازدواج» متفاوت در تهران

چند روز قبل، همسرش، سال‌گشت پیوند خود با آن او را در قطعه ی ۲۹ بهشت زهرای تهران گرامی داشت به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، «میثم مدواری» به سال ۱۳۶۳ شمسی در تهران متولد شد. وی دو ساله بود که برادرِ پاسدارش «مسعود»، توسط تروریست های «گروهک منافقین»، به شهادت رسید. «میثم» به […]

چند روز قبل، همسرش، سال‌گشت پیوند خود با آن او را در قطعه ی ۲۹ بهشت زهرای تهران گرامی داشت

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، «میثم مدواری» به سال ۱۳۶۳ شمسی در تهران متولد شد. وی دو ساله بود که برادرِ پاسدارش «مسعود»، توسط تروریست های «گروهک منافقین»، به شهادت رسید. «میثم» به سال ۱۳۹۴ شمسی، داوطلبانه به یگان های مدافع حرمِ بانوی مقاومت، «حضرت زینب کبری(سلام الله علیها)» در «سوریه» ملحق شد و سرانجام در ۱۶ آبان همین سال، طی «عملیات محرم» بر اثر آتش باران «مزدوران سعودی» و «پیروان اسلام آمریکایی» سر خود را از دست داد و خرقه‌ی شهادت پوشید.
«میثم» صبح روز ۱۹ آبان، پس از تشییع در محله‌ی خود(ویلاشهرِ کرج)، به بهشت زهرای تهران منتقل شده و در مکانی که خود قبل از شهادت، سفارش آن را کرده بود، در همسایه‌گی برادر شهیدش، تا روز ظهور مولایش به امانت سپرده شد.
چند روز قبل، همسر مکرمه ی شهید «میثم مدواری»، سال‌گشت پیوند خود با آن عزیز را در جوار مزارش، واقع در قطعه ی ۲۹ بهشت زهرای تهران گرامی داشت. تصویری که پیش رو دارید، یادگاری است از آن روز:

روحمان با یادش شاد
هدیه به روح بلندپروازش صلوات

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

عکس/ یک جشنِ سالگرد ازدواج متفاوت در تهران

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: