تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۰۸:۴۵ کد مطلب 90509

تصاویر/ جشن تولدِ سردار «مدافع حرم»

آن چه پیش رو دارید، تصاویری است از خانواده‌ی سردار «قاجاریان» که در روز ۱۳ فروردین ۱۳۹۵شمسی (دیروز)، سال‌گشت میلادش را گرامی داشتند به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، «محسن قاجاریان» به تاریخ ۱۳ فروردین ۱۳۴۱ شمسی، در «نیشابور» متولد شد. وی به سال ۱۳۶۱ شمسی، جامه ی سبز پاسداری از «نهضت روح الله» […]

آن چه پیش رو دارید، تصاویری است از خانواده‌ی سردار «قاجاریان» که در روز ۱۳ فروردین ۱۳۹۵شمسی (دیروز)، سال‌گشت میلادش را گرامی داشتند

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، «محسن قاجاریان» به تاریخ ۱۳ فروردین ۱۳۴۱ شمسی، در «نیشابور» متولد شد. وی به سال ۱۳۶۱ شمسی، جامه ی سبز پاسداری از «نهضت روح الله» را بر تن کرد و تا پایانِ «دفاع مقدس»، حدود ۸۰ ماه حضور در جبهه های جنگ را در کارنامه ی جهادی خود به ثبت رساند. در سال ۱۳۸۹ شمسی، فرماندهی «ﺗﯿﭗ زرهی ۲۱ امام رضا (صلوات الله علیه)» به ایشان سپرده شد.
«محسن قاجاریان» چندی قبل، داوطلبانه به جمع مدافعان حرم بانوی مقاومت، حضرت زینب کبری(سلام الله علیه) در «سوریه» ملحق شد و سرانجام، به تاریخ ۱۳ بهمن ماه ۱۳۹۴ شمسی، در جبهه‌ی نبرد با «مزدوران سعودی» و «پیروان اسلام آمریکایی» در محور «نبل» و «الزهرا»، خلعت شهادت پوشید.
آن چه پیش رو دارید، تصاویری است از خانواده‌ی شهید «محسن قاجاریان» که در روز ۱۳ فروردین ۱۳۹۵شمسی (دیروز)، در جوارِ مزار این شهید، سال‌گشت میلادش را گرامی داشتند:

روحمان با یادش شاد
هدیه به روح بلندپروازش صلوات
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

تصاویر/ جشن تولدِ سردار «مدافع حرم»

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: