تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۲۵ کد مطلب 90535

نشانه‌هایی از ماندن کارلوس کی‌روش

با این که مربی پرتغالی تیم ملی فوتبال در آخرین روزهای سال گذشته مدعی شد استعفایش را به کفاشیان تقدیم کرده است ولی نشانه‌هایی وجود دارد که کارلوس کی‌روش در ایران می‌ماند و مصمم است تیم ملی را برای دومین دوره متوالی به جام جهانی برساند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ایران ورزشی: […]

با این که مربی پرتغالی تیم ملی فوتبال در آخرین روزهای سال گذشته مدعی شد استعفایش را به کفاشیان تقدیم کرده است ولی نشانه‌هایی وجود دارد که کارلوس کی‌روش در ایران می‌ماند و مصمم است تیم ملی را برای دومین دوره متوالی به جام جهانی برساند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ایران ورزشی: «کارلوس کی‌روش بعد از پیروزی مقابل عمان و صعود قاطعانه تیم ملی مصاحبه‌ پر سر و صدایی داشت. او در کنفرانس مطبوعاتی گفت: «می‌خواهم این صعود را در درجه اول به هواداران ایرانی که همواره رفتار خوبی با من و کادرم و بازیکنان تیم ملی دارند، تقدیم کنم. بعد از آن مراتب تقدیر خودم را از بازیکنان ایرانی ابراز می‌کنم. برای تمام کارهایی که بازیکنان در تیم ملی انجام دادند و زحماتی که کشیدند، تبریک می‌گویم زیرا فوق‌العاده کار کردند. مطمئنا نمی‌توانم کادرم را فراموش کنم که روزهای دشواری را پشت سر گذاشتند و برای تیم خیلی زحمت کشیدند و می‌خواهم از تک‌تک اعضای کادرم تشکر کنم. در آخر نمی‌توانم چند نفر خاص را فراموش کنم و می‌خواهم این صعود را به آنها تقدیم کنم. این صعود را به افرادی تقدیم می‌کنم که هیچ کاری و هیچ حمایتی از تیم ملی انجام ندادند.»

سرمربی تیم ملی اضافه کرد: «مراتب قلبی خودم را به افرادی که برای تفرقه، نفاق، حاشیه‌سازی و مزاحمت برای تیم ملی تلاش کردند و به من گفتند دزد و لمپن، اعلام می‌کنم، این افراد هم داخل فدراسیون و هم بیرون فدراسیون بودند و تنها دستاوردی که داشتند عدم ایجاد تعامل و تعادل بود و هیچ‌گاه تیم ملی را حمایت نکردند و کادوی خاص و مراتب ارادت خاصم را به این افراد تقدیم می‌کنم. افرادی که به من گفتند استانداردهای لازم را برای هدایت تیم ملی ایران ندارم. امروز به راحتی می‌توانید روزمه کاری من را قورت بدهید. امروز خیابان باز است و هر تصمیمی می‌خواهند بگیرند.»

مصاحبه تند کی‌روش این شائبه را به‌ وجود آورد که او ممکن است بخواهد از تیم ملی جدا شود؛ به‌ ویژه این که مربی پرتغالی در آخرین روزهای سال گذشته مدعی شد استعفایش را به کفاشیان تقدیم کرده است. با وجود این نشانه‌هایی وجود دارد که کی‌روش می‌ماند و مصمم است تیم ملی را برای دومین دوره متوالی به جام جهانی برساند. گفته می‌شود او بعد از بازی با عمان در رختکن از بازیکنان خداحافظی نکرده و از آنها تشکر کرده است. مربی پرتغالی پیش از این هم چند بار حرف از جدایی زده و با شناختی که از او وجود دارد، بعید است که در این مرحله بخواهد از تیم ملی جدا شود. کی‌روش دوست ندارد پروژه‌ای را که شروع کرده نیمه‌کاره بگذارد و این بار مصمم است با تیمی جوان‌تر به مهم‌ترین تورنمنت فوتبال جهان برسد. حضور کی‌روش در مراسم قرعه‌کشی مقدماتی جام جهانی در کوالالامپور نشانه دیگری است که از ماندن او در تیم ملی حکایت دارد.»

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: