تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۸:۲۹ کد مطلب 90567

۴ مجروح در پی واژگونی‌اتوبوس ولوو

جانشین رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: ۴ تن در پی واژگونی اتوبوس ولوو در جاده قدیم قم – اراک مجروح شدند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از مهر: سرهنگ رضا  قاسمیان افزود: حوالی ساعت ۶ صبح جمعه یک دستگاه اتوبوس ولوو که از تهران به سمت اراک در حال حرکت بود به دلیل […]

جانشین رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: ۴ تن در پی واژگونی اتوبوس ولوو در جاده قدیم قم – اراک مجروح شدند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از مهر: سرهنگ رضا  قاسمیان افزود: حوالی ساعت ۶ صبح جمعه یک دستگاه اتوبوس ولوو که از تهران به سمت اراک در حال حرکت بود به دلیل تخطی از سرعت در جاده لغزنده در کیلومتر ۵ محور قم – اراک واژگون شد.

به گفته وی در این حادثه ۵ تن مجروح شدند.

جانشین رییس پلیس راه راهور ناجا افزود: همچنین در حادثه دیگری بک دستگاه اتوبوس ولوو با سواری مگان در محور چمن بید – جوزک برخورد کرد که در این حادثه که حوالی ساعت ۲۳ جمعه رخ داد متاسفانه یک تن کشته و یک تن دیگر مجروح شدند که علت این حادثه در دست بررسی است.

وی از برخورد یک دستگاه پاترول با پراید در کمربندی بجنورد به عنوان یکی از حوادث ناگوار جمعه یاد کرد و گفت: در این حادثه که حوالی ساعت ۲۰:۳۰ رخ داد ۳ تن کشته و ۳ تن مجروح شدند.

جانشین رییس پلیس راه راهور ناجا خاطرنشان کرد: همچنین بر اثر واژگونی یک دستگاه ریو در محور کرمان جیرفت در حوالی ساعت ۱۸ جمعه که به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه رخ داد یک تن کشته و ۴ تن مجروح شدند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: