تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۸:۲۴ کد مطلب 90574

فن خال پاسخ انتقاد دی‌ماریا را داد

سرمربی هلندی شیاطین سرخ پاسخ انتقاد هافبک پیشین این تیم را داد. به گزارش مشرق، رویترز نوشت: آنخل دی‌ماریا تابستان دو سال پیش با رقمی نجومی از رئال مادرید به منچستریونایتد پیوست و به عنوان گرانترین بازیکن تاریخ لیگ جزیره انتخاب شد اما عملکرد ضعیفی در ترکیب این تیم داشت و در نهایت مجبور شد […]

سرمربی هلندی شیاطین سرخ پاسخ انتقاد هافبک پیشین این تیم را داد.

به گزارش مشرق، رویترز نوشت: آنخل دی‌ماریا تابستان دو سال پیش با رقمی نجومی از رئال مادرید به منچستریونایتد پیوست و به عنوان گرانترین بازیکن تاریخ لیگ جزیره انتخاب شد اما عملکرد ضعیفی در ترکیب این تیم داشت و در نهایت مجبور شد این تیم را ترک کند.

دی‌ماریا در جدیدترین اظهار نظر خود به انتقاد از لوئیس فن خال پرداخت و او را دلیل اصلی جدایی اش از یونایتد دانست. سرمربی هلندی شیاطین سرخ جواب انتقاد دی‌ماریا را داد و گفت: دی‌ماریا از آن دست بازیکنانی است که هیچگاه از خودش انتقاد نمی کنند. این همواره مربی است که اشتباه می کند و انگشت اتهام به سوی اوست.

فن خال درباره ماندن و یا جدایی از یونایتد گفت: فعلا نمی توانم در این باره با قاطعیت صحبت کنم. این باشگاه منچستریونایتد است که باید در این زمینه نظر بدهد.

منچستریونایتد با هدایت لوئیس فن خال عملکرد ضعیفی در فصل جاری لیگ جزیره و لیگ قهرمانان اروپا داشته است و خبرهای زیادی درباره اخراج فن خال و انتخاب ژوزه مورینیو به عنوان سرمربی جدید این تیم انگلیسی به گوش می رسد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: