تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۹:۲۷ کد مطلب 90582

شرکتی که فیلم‌های VHS را تا ۲۱۰۰ دلار می‌خرد

شرکتی بریتانیایی اعلام کرده که برخی فیلم‌های سینمایی که مربوط به دهه ۷۰ و ۸۰ میلادی بوده و روی نوار ویدیویی «وی‌اچ‌اس» هستند را تا ۲۱۰۰ دلار خریداری می‌کند. به گزارش مشرق، شرکتی بریتانیایی اعلام کرده که برخی فیلم‌های سینمایی که مربوط به دهه ۷۰ و ۸۰ میلادی بوده و روی نوار ویدیویی «VHS» هستند […]

شرکتی بریتانیایی اعلام کرده که برخی فیلم‌های سینمایی که مربوط به دهه ۷۰ و ۸۰ میلادی بوده و روی نوار ویدیویی «وی‌اچ‌اس» هستند را تا ۲۱۰۰ دلار خریداری می‌کند.

به گزارش مشرق، شرکتی بریتانیایی اعلام کرده که برخی فیلم‌های سینمایی که مربوط به دهه ۷۰ و ۸۰ میلادی بوده و روی نوار ویدیویی «VHS» هستند را تا ۲۱۰۰ دلار خریداری می‌کند.

این شرکت خریدار فیلم‌هایی نظیر «افسانه هیلبیلی‌جان» محصول ۱۹۷۴ ، «قلعه جادویی فرانکشتاین» محصول ۱۹۷۴، «هیولا در گرما» محصول ۱۹۷۷ که در ژانر سینمای وحشت قرار دارند و بخشی از فهرست ۲۵ فیلم این مجموعه هستند، است.

این شرکت اعلام کرده که دلیل این خریداری این است که این فیلم‌های کم‌یاب با بودجه کم تولید شده‌اند و شمارگان ویدیویی آنها کم بوده و همچنین بعد از سال ۱۹۸۴ میلادی نیز به شکل سی‌دی یا دی‌وی‌دی منتشر نشده‌اند و از جنبه کلکسیونی دارای ارزش نگهداری هستند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: