تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۲۰:۲۳ کد مطلب 90600

ریزش کوه جاده چالوس را مسدود کرد

سرپرست اداره راه و شهرسازی چالوس با اشاره به ریزش کوه در جاده چالوس، گفت: محور کرج چالوس به دلیل ریزش سنگ در قسمت هریجان مرزن‌آباد از سمت چالوس به سمت کرج مسدود شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، زمان اکبرپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان چالوس اظهار کرد: محور چالوس کرج به دلیل […]

سرپرست اداره راه و شهرسازی چالوس با اشاره به ریزش کوه در جاده چالوس، گفت: محور کرج چالوس به دلیل ریزش سنگ در قسمت هریجان مرزن‌آباد از سمت چالوس به سمت کرج مسدود شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، زمان اکبرپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان چالوس اظهار کرد: محور چالوس کرج به دلیل ریزش سنگ از سمت مرزن‌آباد به سمت جنوب بسته شد.

وی با اشاره به اینکه نیروهای راهداری در حال تلاش برای بازگشایی مسیر هستند، افزود: با ایجاد خاکریزهایی در طول مسیر سعی شد تا از ریزش سنگ‌ها به سمت هتل‌ها و واحدهای مسکونی اطراف جلوگیری شود.

اکبرپور ادامه داد: با توجه به ریزش این سنگ، ترافیک سنگینی در مسیر ایجاد شد و در حال حاضر تردد به سمت مرزن‌آباد ممنوع است.

وی با اشاره به اینکه این حادثه خسارتی در بر نداشت، گفت: نیروهای راهداری درصدد هستند تا هرچه سریع‌تر این سنگ‌ها را از سر راه برداشته و تردد در مسیر ممکن شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: