تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۲۱:۱۲ کد مطلب 90607

محرومیت هواداران پرسپولیس تائید شد

کمیته استیناف رای خود را در خصوص محرومیت تماشاگران پرسپولیس صادر کرد. به گزارش مشرق، جلسه رسیدگی به اعتراض باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس تهران نسبت به حکم صادره از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که حکایت از برگزاری یک بازی بدون حضور تماشاگر و پرداخت مبلغ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی به لحاظ تخلف تماشاگران منتسب به […]

کمیته استیناف رای خود را در خصوص محرومیت تماشاگران پرسپولیس صادر کرد.

به گزارش مشرق، جلسه رسیدگی به اعتراض باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس تهران نسبت به حکم صادره از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که حکایت از برگزاری یک بازی بدون حضور تماشاگر و پرداخت مبلغ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی به لحاظ تخلف تماشاگران منتسب به تیم باشگاه فوق در هفته ۲۲ لیگ برتر و در مقابل تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز دارد، با حضور اعضای کمیته استیناف برگزار شده و پس از بررسی پرونده و استماع اظهارات نمایندگان حقوقی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس و در نظر گرفتن سوابق محکومیت قبلی باشگاه، حکم صادره بدوی عینا، تایید شد.

بر این اساس بازی تیم پرسپولیس در تاریخ ۱۵ فررودین ماه در مقابل تیم سیاه جامگان بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد. نشست مسئولین کمیته استیناف و باشگاه پرسپولیس از ساعت ۱۵:۳۰ در محل کمیته استیناف فدراسیون فوتبال برگزار شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: