تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۵ - ۰۱:۱۵ کد مطلب 90627

پاسخ کنایه آمیز سیمئونه به نایب رئیس بایرن

سرمربی اتلتیکو مادرید به اظهاران نایب رئیس باشگاه بایرن مونیخ واکنش نشان داد. به گزارش مشرق، کارل هاینس رومنیگه، نایب رئیس باشگاه بایرن مونیخ، در اظهاراتی جالب توجه اتلتیکو مادرید را تیمی شایسته برای حضور در جمع ۸ تیم برتر رقابت های لیگ قهرمانان اروپا ندانسته و از یوونتوس به عنوان تیم شایسته تری برای حضور […]

سرمربی اتلتیکو مادرید به اظهاران نایب رئیس باشگاه بایرن مونیخ واکنش نشان داد.

به گزارش مشرق، کارل هاینس رومنیگه، نایب رئیس باشگاه بایرن مونیخ، در اظهاراتی جالب توجه اتلتیکو مادرید را تیمی شایسته برای حضور در جمع ۸ تیم برتر رقابت های لیگ قهرمانان اروپا ندانسته و از یوونتوس به عنوان تیم شایسته تری برای حضور در این مرحله نام برده بود. مطابق انتظار دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید، به این اظهارات رومنیگه واکنش نشان داد.

سیمئونه گفت:” رومنیگه نباید نگران باشد چرا که می خواهم عکس هوایی دیدار تیمم با بنفیکا(حریف بایرن در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا) را برایش بفرستم.”

سرمربی اتلتیکو مادرید در ادامه ابراز امیدواری کرد که مدافع اروگوئه ای خود را برای دیدار حساس مقابل بارسلونا در اختیار داشته باشد:” انتظار ما این است که گودین بتواند سه شنبه مجددا به بهترین شرایط خود بازگردد.”

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: