تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۵ - ۰۴:۲۶ کد مطلب 90639

یک شایعه: هدیه تهرانی بازداشت شد

برخی رسانه‌ها از دستگیری هدیه تهرانی خبر دادند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از باشگاه خبرنگاران، هدیه تهرانی و چند تن از دوستداران طبیعت در روز طبیعت، ساعت ۱۵:۳۰ در پارک لاله دستگیر شدند. این خبر به نقل از یکی از سایت های سینمایی منتشر شده که براساس آن، این تجمع بدون مجوز با هدف […]

برخی رسانه‌ها از دستگیری هدیه تهرانی خبر دادند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از باشگاه خبرنگاران، هدیه تهرانی و چند تن از دوستداران طبیعت در روز طبیعت، ساعت ۱۵:۳۰ در پارک لاله دستگیر شدند.
 
این خبر به نقل از یکی از سایت های سینمایی منتشر شده که براساس آن، این تجمع بدون مجوز با هدف حمایت از حقوق حیوانات بوده و ابتدا در بهارستان انجام گرفته که تجمع کنندگان توسط نیروهای انتظامی متفرق شدند و از آنجا به پارک لاله رفتند. در پارک لاله این گروه دستگیر شدند.
یک شایعه: هدیه تهرانی بازداشت شد

طبق پیگیری های ما با مسئولان پارک لاله این تجمع بدون مجوز بوده و ماموران نیروی انتظامی قصد پراکنده کردن افراد حاضر را داشتند و هیچ کس دستگیر نشده است اما خبرنگار ما برای کسب اطلاعات پیگیر این قضیه خواهد بود.
 
پیش از این نیز هدیه تهرانی در تجمع های خیابانی حضور داشته که از جمله آن می توان به تجمع اعتراضی مقابل سازمان حفاظت از محیط زیست اشاره کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: