تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۵ - ۰۵:۱۸ کد مطلب 90652

انریکه: بازیکنان بازی را رها کردند

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در نشست خبری پس از شکست مردانش برابر رئال مادرید گفت: داوری در این بازی هیچ مشکلی نداشت. به گزارش مشرق، لوئیس انریکه در نشست خبری پس از ال کلاسیکو دربی شماره ۱۷۲ لالیگا حاضر شد و گفت: بازیکنانم در بخش پایانی، بازی را رها کردند، اگر بارسلونا در نیمه دوم […]

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در نشست خبری پس از شکست مردانش برابر رئال مادرید گفت: داوری در این بازی هیچ مشکلی نداشت.

به گزارش مشرق، لوئیس انریکه در نشست خبری پس از ال کلاسیکو دربی شماره ۱۷۲ لالیگا حاضر شد و گفت: بازیکنانم در بخش پایانی، بازی را رها کردند، اگر بارسلونا در نیمه دوم تنها نیمی از انرژی نیمه اول را داشت رئال مادرید حتما چند گل دیگر دریافت می کرد نه این که فقط یک گل بخورد و در اندیشه جبران آن باشد.

وی ادامه داد: میانه میدان را خالی کردیم و من دلیل این کار را نمی دانم، باید این بازی بررسی مجدد شود و مشکلات را بار دیگر زیر ذره بین خواهیم گرفت. ما گل نزدیم و آنقدر میدان را خالی کردیم که حریف هم جرات حمله پیدا کرد.

انریکه ادامه داد: گل گرت بیل را به خوبی ندیدم، فقط می توانم با اطمینان بگویم که بیل قبل از ضربه سر بازیکن ما را شارژ کرد، البته مطمئن نیستم، داوری در این دیدار به عقیده من هیچ مشکلی نداشت و کاملا بی طرفانه و درست بود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: