تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۵ - ۱۳:۲۲ کد مطلب 90690

جزئیات جلسه زنگنه با رئیس سازمان بازرسی درباره قراردادهای نفتی

وزیر نفت با اشاره به جلسه مفصل‌اش با رئیس سازمان بازرسی کل کشور و معاونانش گفت: درباره نظرات و نگرانی‌هایی که سازمان بازرسی داشت، تأکید کردیم آماده هستم این نگرانی‌ها را رفع کنیم. به گزارش مشرق، بیژن زنگنه وزیر نفت ، در پاسخ به سؤالی درباره جزئیات آخرین جلسه وی با رئیس سازمان بازرسی کل […]

وزیر نفت با اشاره به جلسه مفصل‌اش با رئیس سازمان بازرسی کل کشور و معاونانش گفت: درباره نظرات و نگرانی‌هایی که سازمان بازرسی داشت، تأکید کردیم آماده هستم این نگرانی‌ها را رفع کنیم.

به گزارش مشرق، بیژن زنگنه وزیر نفت ، در پاسخ به سؤالی درباره جزئیات آخرین جلسه وی با رئیس سازمان بازرسی کل کشور درخصوص  قرارادهای نفتی، اظهارداشت: جلسه مفصل بیش از دو ساعت با آقای سراج و معاونانش داشتیم که حرف‌های دو طرف مطرح شد.

وزیر نفت بر همین اساس تصریح‌کرد: بعضی جاها که رفع ابهام لازم بود توضیح داده شد و درباره نظرات و نگرانی‌هایی که سازمان بازرسی داشت، تأکید کردیم آماده هستم این نگرانی‌ها را رفع کنیم.

زنگنه در پایان خاطرنشان کرد: در این زمینه موضوع دیگری باقی نماند که بخواهیم جلسه دیگری در این راستا برگزار کنیم و آخرین جلسه بود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: