تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۵ - ۱۰:۴۸ کد مطلب 90729

اگر فیلمم شکست بخورد ، دیگر فیلم نمی سازم!

به گزارش میدان   ۷۲  از میزان سعید سعدی تهیه کننده سینما در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری میزان درباره فیلم سینمایی”خشم و هیاهو” به کارگردانی هومن سیدی گفت: ما فکر می کردیم در ماراتون اکران نوروزی عدالت وجود دارد اما متوجه شدیم که برخورد خوبی با برخی از آثار نمی شود برای مثال […]

به گزارش میدان   ۷۲  از میزان سعید سعدی تهیه کننده سینما در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری میزان درباره فیلم سینمایی”خشم و هیاهو” به کارگردانی هومن سیدی گفت: ما فکر می کردیم در ماراتون اکران نوروزی عدالت وجود دارد اما متوجه شدیم که برخورد خوبی با برخی از آثار نمی شود برای مثال در حال حاضر سینماهایی در اختیار ما قرار گرفته که”خشم و هیاهو” تنها در ساعت ۱۰ صبح و ۱۳ بعد از ظهر که سانس های خوبی نیستند به نمایش گذاشته می شود.

تهیه کننده”من” افزود: یا توجه به پتانسیلی که “خشم و هیاهو” دارد، این فیلم می توانست در این ماراتن سنگین موفق شود در واقع باید بگویم اکران نوروزی یک رقابت بسیار بزرگ است برای مثال چه کسی فکر می کرد “من سالوادور نیستم” در یک روز به فروش ۵۵۰ میلیون تومانی برسد.

سعدی تصریح کرد: با توجه به شرایط نامطلوب اطلاع رسانی و محدودیت سینماهای” خشم و هیاهو “بیشتر از این نمی توان انتظار داشت با تمام این تفاسیر باید بگویم تمام سانس این فیلم تکمیل می شوند به طوری که ما سانس دیگری در اختیار نداریم که فیلم را به نمایش بگذاریم .

این تهیه کننده ادامه داد: با توجه به تعداد فیلم های درحال اکران و دو فیلمی که پیش از این به نمایش گذاشته شده بودند در حال حاضر کاری نمی شود کرد اما ما با سازمان سینمایی صحبت و اعتراض خودمان را اعلام کردیم و در پی این گفت و گو به ما وعده داده شده که تا پایان این هفته این اوضاع سر و سامان پیدا کند.

تهیه کننده “قندون جهزیه” عنوان کرد: با توجه به اینکه” خشم و هیاهو” در بخش خصوصی ساخته شده اگر ما در ماراتن اکران شکست بخوریم دیگر نمی توانیم فیلم بسازیم به همین دلیل من فکر نمی کنم کسی از این موضوع راضی باشد.

سعدی در بخش دیگر از صحبت هایش با اشاره به نام گذاری سال ۹۵ به عنوان سال “اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل” خاطرنشان کرد: به نظرم اگر اجازه بدهد بخش خصوصی بیشتر فعال باشدو این افراد روی پای خود بایستند این شعار محقق خواهد شد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: