تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۵ - ۱۱:۰۶ کد مطلب 90740

نصرالله :مجذوب آیت االه بهجت شدم!

به  گزارش  میدان ۷۲ به نقل از شبکه تلویزیونی المنار، سید حسن نصرالله دبیرکل جنبش حزب‌الله لبنان در گفتگوی اختصاصی با این شبکه درباره شخصیت عارف بزرگ مرحوم آیت الله بهجت گفت: در جریان سفر به قم در سال ۱۹۸۵ میلادی با حضرت آیت الله بهجت آشنا شدم و در نخستین دیداری که با ایشان […]

به  گزارش  میدان ۷۲ به نقل از شبکه تلویزیونی المنار، سید حسن نصرالله دبیرکل جنبش حزب‌الله لبنان در گفتگوی اختصاصی با این شبکه درباره شخصیت عارف بزرگ مرحوم آیت الله بهجت گفت: در جریان سفر به قم در سال ۱۹۸۵ میلادی با حضرت آیت الله بهجت آشنا شدم و در نخستین دیداری که با ایشان داشتم مجذوب وی شدم.

سید حسن نصرالله افزود: از ویژگی‌های رزمندگان جنبش حزب‌الله، توکل به خدا و یقین داشتن به کمک الهی است. من همچنان مطالعه کتاب‌های حوزوی و دروس بحث خارج حضرت امام خامنه‌ای را از اینترنت پیگیری می‌کنم.

دبیرکل حزب‌الله لبنان در ادامه با اشاره به شرایط جنگ ۳۳روزه گفت: حضرت آیت الله بهجت در روزهای نخست جنگ ۳۳روزه برای من پیامی فرستاد و گفت که جنبش حزب‌الله در این جنگ پیروز می‌شود.

وی همچنین با اشاره به پیام الهام‌بخش رهبر معظم انقلاب جمهوری اسلامی ایران در هفته اول جنگ ۳۳روزه با رژیم صهیونیستی افزود: امام خامنه‌ای نیز در هفته نخست جنگ ۳۳روزه برای من پیام فرستادند و ایشان نیز فرمودند حزب‌الله در این جنگ پیروز می‌شود و ما به یک قدرت منطقه‌ای تبدیل می‌شویم.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: