تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۵ - ۲۳:۱۲ کد مطلب 90832

کاظمی: لیاقت تیم ما برابر پرسپولیس باخت بود

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان گفت: لیاقت این تیم باخت است، تیمی که نتواند از داشته‌هایش استفاده کند لیاقتش باخت است. به گزارش مشرق، فرهاد کاظمی در نشست خبری بعد از شکست مقابل پرسپولیس اظهار داشت: به نظرم خیلی راحت سه امتیاز را تقدیم به حریف کردیم. لیاقت این تیم باخت است، تیمی که نتواند از […]

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان گفت: لیاقت این تیم باخت است، تیمی که نتواند از داشته‌هایش استفاده کند لیاقتش باخت است.

به گزارش مشرق، فرهاد کاظمی در نشست خبری بعد از شکست مقابل پرسپولیس اظهار داشت: به نظرم خیلی راحت سه امتیاز را تقدیم به حریف کردیم. لیاقت این تیم باخت است، تیمی که نتواند از داشته‌هایش استفاده کند لیاقتش باخت است. انگار نه انگار که با پرسپولیس بازی می‌کردیم زیرا ورزشگاه خالی بود.در جایی که باید از پس انداز یک گل مان استفاده می‌کردیم این کار را نکردیم و لیاقت ما همین بود. داوری خوب بود و گل اول اصلا افساید نبود.

سیاه جامگان در مورد اینکه تیمش خود را در نیمه دوم برنده می‌دانست گفت: ما چندین توقع داشتیم به بازیکنان ذخیره ام گفتم باید بازی را دربیاورند اما آنها بازی را به سود حریف بازی را درآورند بخصوص بازیکن خارجی ما.

کاظمی تصریح کرد:‌ وقتی پرسپولیس هوادار ندارد انگار تیم بی‌روحی است. ما موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم. توپ‌های ۲ به ۴ و ۲ به تک را از دست دادیم. با این حال ۴ بازی با حریفان مستقیم داریم. ضمن اینکه ۳ امتیاز بازی با راه‌آهن بلوکه شده است. این تیم خلاف کرده و از کمیته انضباطی می‌خواهیم زودتر نتیجه را اعلام کند. اگر تیم دیگری بود شاید نتیجه زودتر اعلام می‌شد. ما دو بازی مستقیم با رقبا داریم که کار سختی در فوتبال نیست.

وی افزود: مقابل پرسپولیس موقعیت‌های زیادی خلق کردیم. در بازی‌های آینده هم می‌توانیم موقعیت‌های زیاد دیگری خلق کنیم و این اتفاق خواهد افتاد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: