تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۶ - ۱۲:۲۸ کد مطلب 90885

شاگردان گل محمدی به دنبال صدرنشینی در آسیا

تیم فوتبال ذوب آهن ایران روز سه شنبه میزبان تیم بنیادکار ازبکستان است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در چهارمین دیدار خود در مرحله لیگ قهرمانان آسیا میزبان تیم بنیادکار ازبکستان است. ذوب آهن در دیدار رفت مقابل این تیم به نتیجه مساوی بدون گل رسید. شاگردان گل محمدی اکنون با […]

تیم فوتبال ذوب آهن ایران روز سه شنبه میزبان تیم بنیادکار ازبکستان است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در چهارمین دیدار خود در مرحله لیگ قهرمانان آسیا میزبان تیم بنیادکار ازبکستان است. ذوب آهن در دیدار رفت مقابل این تیم به نتیجه مساوی بدون گل رسید. شاگردان گل محمدی اکنون با ۵ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به النصر عربستان در رده دوم جدول گروه B قرار دارند.

ذوب آهن اگر در این دیدار خانگی پیروز شود شانس رسیدن به صدر را خواهد داشت. البته تیم ذوب آهن در لیگ برتر ایران روند مثبتی را طی نکرده است و در۸  مسابقه اخیر خود فقط یک برد داشته است. آخرین بازی این تیم قبل از حضور در آسیا هم با شکست مقابل گسترش تبریز همراه بود. با این حال حضور در آسیا می تواند انگیزه بازیکنان ذوب آهن را دو چندان کند. البته حضور همزمان در سه جام شرایط را برای این تیم دشوار کرده است. ذوب آهن فینالیست جام حذفی هم هست.

بنیادکار حریف ذوب آهن فقط دو مساوی از سه بازی قبلی خود داشته و اگر شاگردان گل محمدی راه دروازه را گم نکنند می توانند در این بازی پیروز شوند و امیدوار باشند که لخویا هم از النصر امتیاز بگیرد تا شرایط صدرنشینی ذوب آهن در آسیا فراهم شود.

مسابقه دو تیم ساعت ۲۰ روز سه شنبه در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برگزار خواهد شد.

دیگر دیدار این گروه نیز بین النصر عربستان و لخویای قطر برگزار می شود.

جدول گروه B به شرح زیر است:

۱- النصر عربستان ۵ امتیاز

۲- ذوب آهن ایران ۵ امتیاز

۳- بنیادکار ازبکستان ۲ امتیاز

۴- لخویای قطر ۲ امتیاز

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: