تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۶ - ۱۲:۲۷ کد مطلب 90887

مدارس ۸ شهر اردبیل تعطیل شد

به دنبال ورود سامانه بارشی و برودت هوا، مدارس هشت شهر استان اردبیل در روزهای نخستین سال جدید تعطیل اعلام شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، بر اساس آخرین اطلاعیه آموزش و پرورش استان اردبیل، در نوبت صبح مدارس شهرهای اردبیل و نمین در مقطع پیش‌دبستانی و ابتدایی و […]

به دنبال ورود سامانه بارشی و برودت هوا، مدارس هشت شهر استان اردبیل در روزهای نخستین سال جدید تعطیل اعلام شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، بر اساس آخرین اطلاعیه آموزش و پرورش استان اردبیل، در نوبت صبح مدارس شهرهای اردبیل و نمین در مقطع پیش‌دبستانی و ابتدایی و شهرهای سرعین، نیر و هیر در مقاطع پیش‌دبستان، ابتدایی و متوسطه دوره اول تعطیل اعلام شد.

بر اساس این اطلاعیه در سه شهر ارشق، لاهرود و مشگین‌شهر به دلیل بارش برف و برودت هوا تمام مقاطع تحصیلی در نوبت صبح تعطیل اعلام شد.

اما بازگشت زمستان در شانزدهمین روز بهار و سرمای بی‌سابقه هوا همراه با بارش برفی که همچنان در مناطق مرکزی و جنوبی استان اردبیل ادامه دارد ساکنان شهرهای استان اردبیل را غافلگیر کرد تا یک صبح زمستانی را تجربه کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در حالی بارش‌ها از دیشب در مناطق مختلف استان ادامه دارد که وضعیت جوی فضای متفاوتی را در شهرهای مختلف استان اردبیل به وجود آورده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: