تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۶ - ۱۷:۲۲ کد مطلب 90980

آغاز خرید اینترنتی کتاب‌های درسی

معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با اشاره به آغاز خرید اینترنتی کتاب‌های درسی دوره ابتدایی و پیش دانشگاهی سال تحصیلی ۹۵-۹۶ از عصر امروز جدول زمانبندی مراجعه دانش‌آموزان به سایت برای ثبت‌سفارش را اعلام کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، سیدحسین طلایی زواره اظهار داشت: دانش آموزان دوره ابتدایی و دانش‌آموزان […]

معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با اشاره به آغاز خرید اینترنتی کتاب‌های درسی دوره ابتدایی و پیش دانشگاهی سال تحصیلی ۹۵-۹۶ از عصر امروز جدول زمانبندی مراجعه دانش‌آموزان به سایت برای ثبت‌سفارش را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، سیدحسین طلایی زواره اظهار داشت: دانش آموزان دوره ابتدایی و دانش‌آموزان پایه پیش دانشگاهی در سراسر کشور از امروز می‌توانند برای خرید اینترنتی کتاب‌های درسی سال تحصیلی آینده اقدام کنند.

وی افزود:‌ سایت فروش کتاب‌های درسی از امروز رونمایی می‌شود و دانش‌آموزان می‌توانند با مراجعه به سایت http://www.irtextbook.ir/ و با وارد کردن کدملی و شماره دانش آموزی پس از احراز هویت، کتاب‌های درسی را به صورت اینترنتی خریداری کنند.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با اشاره به اینکه کتاب‌های درسی خریداری شده توسط مدارس به دانش‌آموزان تحویل داده می‌شود، گفت:‌ وجه کتاب‌های درسی نیز در هنگام خرید اینترنتی باید پرداخت شود.

طلایی ادامه داد:‌ ثبت سفارش دانش‌آموزان پایه دوم تا ششم دوره ابتدایی می‌توانند از عصر امروز (دوشنبه) تا ۳۱ اردیبهشت، دانش‌آموزان پایه اول ابتدایی از اول خرداد تا ۲۰ شهریور و اصلاح سفارش دوره ابتدایی از اول خرداد تا ۲۰ شهریور صورت می‌گیرد.

وی افزود: دانش‌آموزان پایه پیش دانشگاهی از امروز تا ۳۱ اردیبهشت می‌توانند با مراجعه به سامانه نسبت به خرید اینترنتی کتاب‌های درسی اقدام کنند و کتاب‌های درسی توسط مدارس از ۲۲ خرداد تا ۴ تیر در اختیار آنها قرار می‌گیرد.

طلایی عنوان کرد: برای مناطق محروم کشور و افرادی که به اینترنت دسترسی ندارند این امکان فراهم شده است تا مدیر مدرسه به صورت گروهی یا انفرادی کار ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی را انجام دهد.

وی گفت:‌ داوطلبان آزاد که تمایل به خرید تک‌جلدی کتاب‌های پایه پیش‌دانشگاهی دارند می‌توانند از مهر ماه به مراجعه به سامانه اقدام به خرید اینترنتی کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: