تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۶ - ۱۸:۲۳ کد مطلب 90994

بررسی لایحه بودجه سال آینده ۲ شیفته شد

سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از بررسی لایحه بودجه ۹۵ در دو شیفت کاری در جلسات علنی مجلس خبر داد. به گزارش مشرق، عبدالرضا مصری سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به نحوه بررسی لایحه بودجه ۹۵ در جلسات علنی مجلس، گفت: بررسی لایحه بودجه ۹۵ از روز یکشنبه هفته آینده، ۲۲ فروردین در […]

سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از بررسی لایحه بودجه ۹۵ در دو شیفت کاری در جلسات علنی مجلس خبر داد.

به گزارش مشرق، عبدالرضا مصری سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به نحوه بررسی لایحه بودجه ۹۵ در جلسات علنی مجلس، گفت: بررسی لایحه بودجه ۹۵ از روز یکشنبه هفته آینده، ۲۲ فروردین در صحن مجلس آغاز می‌شود.

وی افزود: طبق آئین‌نامه داخلی مجلس ابتدا گزارش کمیسیون تلفیق بودجه ۹۵ توسط سخنگو و یا یکی از اعضای این کمیسیون قرائت می‌شود و سپس کلیات آن به رأی نمایندگان گذاشته خواهد شد که در صورت تصویب کلیات، روند بررسی جزئیات آغاز می‌شود.

سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس، تصریح کرد: با توجه به اینکه بودجه امسال باید پیش از ابتدای خردادماه تصویب و قانون آن برای اجرا تقدیم دولت شود، بنابراین مقرر شده که مجلس در زمان بررسی لایحه بودجه ۹۵ حداقل در دو شیفت کاری برای بررسی بودجه جلسه علنی داشته باشد.

مصری در پایان خاطرنشان کرد: هنوز درباره بررسی بودجه ۹۵ در شیفت سوم در مجلس صحبتی نشده که این کار با نظر نمایندگان مجلس و در صورت نیاز انجام خواهد شد.

حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در روز ۲۷ دی‌‌‌ماه و همزمان با اولین روز اجرایی شدن برجام لایحه بودجه امسال را تقدیم مجلس شورای اسلامی کرده که پس از کش و قوس‌های فراوان و اختلاف نظر بین دولت و مجلس درباره ارائه لایحه دو دوازدهم بودجه، دولت یک هفته پیش از پایان سال گذشته، لایحه دو دوازدهم بودجه ۹۵ را به مجلس ارائه کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: