تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۶ - ۲۰:۱۳ کد مطلب 91009

گرانی ۱۵ تا ۱۷ درصدی سیمان از تیرماه

دبیر انجمن سیمان از افزایش ۱۵ تا ۱۷ درصدی قیمت سیمان در نیمه تیرماه سال جاری خبرداد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ ، عبدالرضا شیخان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه قیمت سیمان از ۳۱ خرداد ماه سال ۹۳ تا کنون تغییری نکرده است اظهار داشت: انجمن سیمان امسال با توجه […]

دبیر انجمن سیمان از افزایش ۱۵ تا ۱۷ درصدی قیمت سیمان در نیمه تیرماه سال جاری خبرداد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ ، عبدالرضا شیخان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه قیمت سیمان از ۳۱ خرداد ماه سال ۹۳ تا کنون تغییری نکرده است اظهار داشت: انجمن سیمان امسال با توجه به کمبود نقدینگی و افزایش هزینه های تولید تصمیم به افزایش قیمت سیمان از ۱۵ تا ۱۷ درصد در نیمه تیرماه امسال دارد. 

وی با بیان اینکه خوشبختانه در ماه‌های پایانی سال ۹۴ در تنظیم بازار عرضه و تقاضا سیمان اقدامات مناسبی انجام شدف گفت: با همکاری واحدهای صنفی توانستیم قیمت سیمان را به مصوب سال ۹۳ برگردانیم. اما در کنار این قرار است تا تیرماه امسال برای تنظیم عرضه و تقاضای سیمان در سطح بازار اقدامات بیشتری را انجام دهیم تا افزایش قیمت با مدیریت بیشتری انجام شود.

شیخان با اعلام اینکه سیمان مشمول قیمت‌گذاری نیست، گفت: قرار است قیمت‌های جدید با محاسبه هزینه تولید ۱۵ تیر ماه به واحد‌های تولیدی ابلاغ شود. البته باید تأکید کنم این افزایش قیمت تأثیر زیادی را در بازار نخواهد داشت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: