تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۶ - ۲۳:۱۵ کد مطلب 91032

پیکه: امیدوارم فینال بین رئال و بارسا باشد

مدافع ارزشمند ولی پرحاشیه بارسلونا از برخورد دوباره با رئال در فصل جاری و این بار در فینال لیگ قهرمانان استقبال کرد. به گزارش مشرق، شایعاتی پیرامون خروج احتمالی مارک آندره تراشتگن، دروازه بان بارسلونا و همچنین نیمار وجود دارد. جرارد پیکه، مدافع بارسلونا، اما معتقد است که این دو بازیکن به هیچ عنوان بارسلونا را […]

مدافع ارزشمند ولی پرحاشیه بارسلونا از برخورد دوباره با رئال در فصل جاری و این بار در فینال لیگ قهرمانان استقبال کرد.

به گزارش مشرق، شایعاتی پیرامون خروج احتمالی مارک آندره تراشتگن، دروازه بان بارسلونا و همچنین نیمار وجود دارد. جرارد پیکه، مدافع بارسلونا، اما معتقد است که این دو بازیکن به هیچ عنوان بارسلونا را ترک نخواهند کرد.

پیکه گفت:” نیمار بارسا را ترک نخواهد کرد. من او را به خوبی می شناسم و می گویم که او از بارسلونا جدا نمی شود. تراشتگن نیز از تیم نخواهد رفت. ما در مورد بارسلونا صحبت می کنیم. باشگاهی که بازیکنان دوست ندارند از آن خارج شوند. جدایی از این باشگاه، هواداران و شهر ساده نیست.”

پیکه در ادامه بار دیگر به شکست تلخ در ال کلاسیکو اشاره کرد و تاکید داشت که بارسلونا از رویارویی مجدد با رئال در فصل جاری ترسی ندارد:” خوشحال می شویم که در ادامه فصل بار دیگر مقابل رئال مادرید و این بار در فینال لیگ قهرمانان قرار گیریم. ما آن ها را در دیدار رفت شکست داده ایم و در طول فصل نیز کنترل خوبی بر لیگ داشتیم. مطمئن هستم که قهرمانی لالیگا متعل به ما خواهد بود.”

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: