تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۷ - ۰۶:۳۲ کد مطلب 91075

به کارگیری سامانه آتشبار سنگین در درگیری قره باغ

گزارش ها حاکی است نیروهای مستقر در منطقه قره باغ سه پهپاد مهاجم متعلق به آذربایجان را سرنگون کردند. به گزارش مشرق به نقل از خبرگزاری تاس؛‌ واقف دارقیاخلی، رئیس روابط عمومی وزارت دفاع آذربایجان،‌ اعلام کرد که نیروهای مسلح این کشور روز دوشنبه در منطقه مورد مناقشه قره باغ از سیستمهای آتشبار سنگین استفاده […]

گزارش ها حاکی است نیروهای مستقر در منطقه قره باغ سه پهپاد مهاجم متعلق به آذربایجان را سرنگون کردند.

به گزارش مشرق به نقل از خبرگزاری تاس؛‌ واقف دارقیاخلی، رئیس روابط عمومی وزارت دفاع آذربایجان،‌ اعلام کرد که نیروهای مسلح این کشور روز دوشنبه در منطقه مورد مناقشه قره باغ از سیستمهای آتشبار سنگین استفاده کرده اند. وی در ادامه افزود که وضعیت در منطقه قره باغ همچنان وخیم است.

این نماینده وزیر دفاع آذربایجان همچنین گفت که نیروهای مسلح این کشور با هدف دفاع و در واکنش به حملات سنگین ارمنستان به مواضع نیروهای مسلح آذربایجان و روستاهای واقع در منطقه درگیری از سیستمهای آتشبار سنگین تی اُ اس- یک استفاده کردند.

وزیر دفاع ارمنستان نیز پیش از این نیروهای مسلح آذربایجان را به به کارگیری سیستمهای آتشبار سنگین علیه نیروهای قره باغ متهم کرده بود. گفتنی است روز شنبه دوم آوریل مقامات دفاعی ارمنستان و آذربایجان یکدیگر را به نقض قرارداد متارکه جنگ در امتداد خط مقدم منطقه قره باغ متهم نمودند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: