تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۷ - ۱۴:۲۸ کد مطلب 91096

هجوم جدید داعش به دیرالزور+فیلم و عکس

همزمان با گمانه زنی ها پیرامون گسترش عملیات نظامی ارتش سوریه و گروههای هم پیمان آن از استان حمص به سمت مناطق محاصره شده استن دیرالزور در شرق این کشور، گروه تروریستی تکفیری داعش حملات جدیدی را برای سیطره بر مناطق تحت سیطره نظامیان سوری در این شهر آغاز کرده است. گروه بین الملل مشرق- همزمان […]

همزمان با گمانه زنی ها پیرامون گسترش عملیات نظامی ارتش سوریه و گروههای هم پیمان آن از استان حمص به سمت مناطق محاصره شده استن دیرالزور در شرق این کشور، گروه تروریستی تکفیری داعش حملات جدیدی را برای سیطره بر مناطق تحت سیطره نظامیان سوری در این شهر آغاز کرده است.

گروه بین الملل مشرق- همزمان با گمانه زنی ها پیرامون گسترش عملیات نظامی ارتش سوریه و گروههای هم پیمان آن از استان حمص به سمت مناطق محاصره شده استن دیرالزور در شرق این کشور، گروه تروریستی تکفیری داعش حملات جدیدی را برای سیطره بر مناطق تحت سیطره نظامیان سوری در این شهر آغاز کرده است.

هجوم جدید داعش به دیرالزور+فیلم و عکس

بنابر این گزارش، نیروهای دااعش از ساعات ابتدایی صبح روز گذشته حملات سنگینی را به فرودگاه نظامی دیرالزور و محلات “البغیلیه، حویجه صکر، حی الصناعه و … در حاشیه آن که همچنان در سیطره نیروهای دولتی سوریه قرار دارد آغاز کرده اند. یگانهای خمپاره و ادوات داعش طی حملات روز گذشته محلات مسکونی ذکر شده را با خمپاره های شیمیایی حاوی “گاز خردل” بشدت گلوله باران کرده اند که موجب مجروح شدن ۱۵ تن از نیروهای ارتش و بسیج مردمی سوریه شده است. بنابر آخرین اطلاعات دریافتی حمله داعش به این مناطق از سوی نیروهای گارد ویژه ریاست جمهوری ارتش سوریه دفع شده است.

هجوم جدید داعش به دیرالزور+فیلم و عکس
هجوم جدید داعش به دیرالزور+فیلم و عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: