تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۷ - ۱۴:۲۱ کد مطلب 91100

طالب زاده به سراغ سیاهان مظلوم آمریکایی رفت

برنامه «عصر» با موضوع شعر، موسیقی و هنر مقاومت سیاهان آمریکایی در مواجهه با تبعیض نژادی، سه شنبه ۱۷ فروردین به روی آنتن شبکه افق می رود. به گزارش مشرق به نقل از روابط عمومی شبکه افق، ادبیات مقاومت در قالب های گوناگون در قاره آمریکا رواج بسیار داشته چرا که مهاجران اروپایی برای تامین […]

برنامه «عصر» با موضوع شعر، موسیقی و هنر مقاومت سیاهان آمریکایی در مواجهه با تبعیض نژادی، سه شنبه ۱۷ فروردین به روی آنتن شبکه افق می رود.

به گزارش مشرق به نقل از روابط عمومی شبکه افق، ادبیات مقاومت در قالب های گوناگون در قاره آمریکا رواج بسیار داشته چرا که مهاجران اروپایی برای تامین نیروی کار رایگان، سیاهان آفریقایی را به بردگی می گرفتند و ادبیات مقاومت نیز بیشتر برای دفاع از حقوق سیاه پوستان بکار گرفته می شد.

شعر، موسیقی و هنر مقاومت در برابر تبعیض نژادی در ایالات متحده آمریکا از سوی سیاه پوستان که همواره زیر بار ظلم و ستم نژادپرستان قرار داشته اند یکی از موضوعاتی است که امروزه هم به آن توجه زیادی می شود.

برنامه این هفته «عصر» با موضوع شیدایی سیاهان مظلوم آمریکا و با محوریت گفت وگوی نادر طالب زاده با هوداری و کندیس دیویس دو نفر از موسیقیدانان، شاعران و خوانندگان آمریکایی از شبکه افق پخش می شود.

این دو با سفر به ایران و شرکت در برنامه «عصر» به سوالات نادر طالب زاده در مورد وضعیت امروز سیاهان آمریکا پاسخ می دهند.

این قسمت از برنامه «عصر» با تهیه کنندگی و اجرای نادر طالب زاده، سه شنبه ۱۷ فروردین ساعت ۱۷ از شبکه افق پخش می شود.

تکرار این برنامه را می توانید در ساعت های ۸ و ۱۱٫۳۰ روز بعد از همین شبکه ببینید.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: