تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۷ - ۱۶:۱۵ کد مطلب 91129

ملی‌پوش خاطی ایران درخواست استیناف داد

به گزارش پایگاه ۵۹۸، بانک ورزش، ستاد ملی مبارزه با دوپینگ حکم محرومیت اولیه برای دوومیدانی کار متهم به استفاده از ماده ممنوعه ملدونیوم را صادر کرده اما این دوومیدانی‌کار که پیش از این هم مرتکب دوپینگ شده بود، درخواست استیناف داده است. به گفته دبیر ستاد ملی مبارزه با دوپینگ مثبت اعلام شدن تست […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸، بانک ورزش، ستاد ملی مبارزه با دوپینگ حکم محرومیت اولیه برای دوومیدانی کار متهم به استفاده از ماده ممنوعه ملدونیوم را صادر کرده اما این دوومیدانی‌کار که پیش از این هم مرتکب دوپینگ شده بود، درخواست استیناف داده است. به گفته دبیر ستاد ملی مبارزه با دوپینگ مثبت اعلام شدن تست دوپینگ این دوومیدانی‌کار به خاطر استفاده از ماده ممنوعه ملدونیوم مربوط به سال گذشته است که همان زمان با تشکیل شورای صدور رای، پرونده این دوومیدانی کار بررسی و حکم محرومیت اولیه او صادر شده است. گویا این دوومیدانی کار درخواستی برای بررسی نمونه B تست دوپینگ خود ارائه نکرده و این در حالی است که طبق قانون هر ورزشکاری تا ۲۱ روز پس از صدور حکم محرومیتش فرصت دارد درخواست بررسی نمونه دوم خود را بدهد.

البته او بعد از صدور حکم اولیه، اعتراض کرده و درخواست استیناف داده است. به گفته نوروزی، شورای مرکزی ستاد ملی مبارزه با دوپینگ در اولین فرصت برای رسیدگی به اعتراض دوومیدانی کار دوپینگی تشکیل جلسه می‌دهد. طبق قانون هر نتیجه‌ای که این شورا در مورد آن تصمیم گیری کند، نهایی و اجرایی می‌شود. با توجه به اینکه تست دوپینگ این ورزشکار برای دومین بار مثبت شده، یا محرومیت سنگین چندساله یا حتی مادام العمر، در انتظار این دونده است که البته باید چند روزی صبر کرد و دید ستاد ملی مبارزه با دوپینگ چه تصمیمی می‌گیرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: