تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۷ - ۱۸:۲۴ کد مطلب 91151

لوزانو اشتباهات چند سال اخیر را به بازیکنان گفت

بازیکن تیم ملی والیبال ایران گفت: تحمل خستگی بدنی از خستگی روحی راحت‌تر است. به گزارش مشرق، محمدموسوی پس ار تمرین صبح امروز (سه‌شنبه) تیم ملی والیبال اظهار داشت: استرالیا نخستین رقیب ما در مسابقات انتخابی المپیک است. ما نباید این تیم و هیچ‌ یک از تیم‌های آسیایی را دست کم بگیریم، چون جای اشتباه […]

بازیکن تیم ملی والیبال ایران گفت: تحمل خستگی بدنی از خستگی روحی راحت‌تر است.

به گزارش مشرق، محمدموسوی پس ار تمرین صبح امروز (سه‌شنبه) تیم ملی والیبال اظهار داشت: استرالیا نخستین رقیب ما در مسابقات انتخابی المپیک است. ما نباید این تیم و هیچ‌ یک از تیم‌های آسیایی را دست کم بگیریم، چون جای اشتباه نداریم. ما ۴ سال قبل هم حریف‌مان را در مسابقات انتخابی دست کم گرفتیم و به المپیک نرفتیم.

وی ادامه داد: نسبت به ۴ سال قبل تجربه بازیکنان بیشتر شده و سطح فنی تیم هم بالاتر رفته است ولی با این حال نمی‌توان در مورد نتایج احتمالی تیم قول خاصی داد چون اتفاقات زیادی ممکن است بیفتد.

موسوی تصریح کرد: ما هم قول می‌دهیم که با حداکثر توان خود تلاش کنیم تا انتظارات مردم برآورده شود. ما در حال حاضر بیشتر از توان خود در ۶ ساعت تمرین روزانه انرژی مصرف می‌کنیم.

بازیکن تیم ملی والیبال ایران تصریح کرد: در صحبت‌هایی که با لوزانو داشتیم متوجه شدم که تمرکز او روی تمرینات سخت با فشار زیاد است. ما هم با این روش او مشکلی نداریم چون اعتقاد دارم که با تمرین سخت و فشار زیاد آماده‌تر می‌شویم. از طرفی تحمل خستگی بدنی از خستگی روحی راحت‌تر است.

موسوی گفت: لوزانو یک مربی نکته‌بین است و اشکالات ما را بلافاصله به ما گوشزد می‌کند، ایراداتی پیش از این در تیم شکل گرفته بود که باید برطرف شود. لوزانو اشتباهات ۴،۵ سال اخیر تیم ملی را به ما گوشزد کرد.

بازیکن سرعتی تیم ملی در مورد دیدارهای تدارکاتی پیش روی تیم گفت: بازی‌های خوبی در انتظار ماست اما تعداد آنها کم است مخصوصا در بازی با لهستان که ۳ روز قبل از بازی‌های اصلی انجام می‌شود بازیکنان فشار زیادی به خودشان نمی‌آورند. من نسبت به حضور ایران در المپیک خوشبین هستم و نوع تمرینات ما نیز نوید روزهای خوبی را به ما می‌دهد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: