تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۷ - ۱۸:۴۲ کد مطلب 91157

ضرر چند صدمیلیونی عربستان به باشگاه‌های ایرانی

اگر می توانستیم این پول را از عربستانی ها بگیریم که خیلی خوب می شد. باید این ضرر را کسانی بدهند که مسبب این اتفاق ها شده اند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، هر بازی در کشور ثالث نزدیک به ۸۰۰ میلیون به باشگاه ها ضرر می زند.  تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا میزبان […]

اگر می توانستیم این پول را از عربستانی ها بگیریم که خیلی خوب می شد. باید این ضرر را کسانی بدهند که مسبب این اتفاق ها شده اند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، هر بازی در کشور ثالث نزدیک به ۸۰۰ میلیون به باشگاه ها ضرر می زند.

 تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا میزبان عربستانی ها نخواهند بود و مجبورند در کشور ثالثی بازی کنند. بازی در کشور ثالث، هزینه زیادی روی دست باشگاههای ایران می گذارد. آنها مجبورند هتل رزرو کنند و بلیط رفت و برگشت تهیه کنند.

 به گفته مسئولان باشگاهها برای انجام هر مسابقه با تیم های عربستانی در خارج از ایران، باید نزدیک به ۸۰۰ میلیون تومان هزینه کنند. سه تیم ایرانی با عربستانی ها همگروه هستند و رقم کلی بسیار سنگین خواهد بود چراکه باید دو بار در کشور ثالث با تیم های عربستانی بازی کنند.

باشگاه ها به این شرایط اعتراض دارند اما ظاهرا فدراسیون هم اقدامی در این زمینه نخواهد کرد. اسدی دبیر کل فدراسیون فوتبال در این باره می گوید: «این هزینه ها هست و باید به باشگاه ها کمک شود. اگر می توانستیم این پول را از عربستانی ها بگیریم که خیلی خوب می شد. باید این ضرر را کسانی بدهند که مسبب این اتفاق ها شده اند.»

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: