تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۷ - ۲۰:۱۸ کد مطلب 91172

ورود سامانه بارشی به کشور از چهارشنبه

مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی جدید از جنوب غرب و غرب کشور از اواخر وقت روز چهارشنبه ۱۸ فروردین خبر داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از نسیم، احد وظیفه مدیریت پیش‌بینی و هشدار این سازمان بر اساس تحلیل آخرین نقشه ها و داده های هواشناسی بیان کرد: […]

مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی جدید از جنوب غرب و غرب کشور از اواخر وقت روز چهارشنبه ۱۸ فروردین خبر داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از نسیم، احد وظیفه مدیریت پیش‌بینی و هشدار این سازمان بر اساس تحلیل آخرین نقشه ها و داده های هواشناسی بیان کرد: طی دو روز آینده در پاره ای از مناطق نیمه شرقی به ویژه در ساعات بعد از ظهر افزایش ابر، بارش پراکنده، رعد وبرق و وزش باد پیش بینی می شود.

وی در خصوص سامانه بارشی جدیدی که وارد کشور می شود، گفت: این سامانه اواخر وقت روز چهارشنبه از سمت جنوب غرب و غرب وارد کشور می شود که پیامد آن در روز پنجشنبه افزایش ابر، بارش باران، رگبار ورعد برق برای پاره ای از مناطق نیمه غربی خواهد بود.

مدیریت پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی تصریح کرد: روز جمعه دامنه بارش ها گسترش یافته و غالب مناطق کشور را فرا خواهد گرفت.

وظیفه خاطرنشان کرد: سه شنبه و چهارشنبه تنگه هرمز و دریای عمان مواج می باشد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: