تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۷ - ۲۳:۲۰ کد مطلب 91184

رسایی: «شاه‌حسینی» رابط کمیسیون اصل ۹۰ با قوه قضائیه برای پیگیری پرونده فساد در فوتبال

نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس برکناری خود و جانشینی شاه‌حسنی برای مسئولیت پرنده فساد در فوتبال را رد کرد و گفت: آقای شاه‌حسینی امروز رابط کمیسیون با قوه قضائیه برای پیگیری پرونده شده است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران و نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در […]

نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس برکناری خود و جانشینی شاه‌حسنی برای مسئولیت پرنده فساد در فوتبال را رد کرد و گفت: آقای شاه‌حسینی امروز رابط کمیسیون با قوه قضائیه برای پیگیری پرونده شده است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران و نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس  اظهار داشت: در پرونده فساد در فوتبال از ابتدا آقای شاه حسینی به عنوان کارشناس پرونده در کنار بنده به همراه چند تن از کارشناس دیگر همکاری می‌کردند.

وی افزود: از روز ابتدای بررسی و در مسیر تهیه گزارش پرونده فساد در فوتبال آقای شاه حسینی حضور داشتند. پس از اتمام مرحله اول گزارش پرونده فساد در فوتبال و ارجاع پرونده به دستگاه قضایی، لازم بود رابطی بین کمیسیون و قوه قضائیه، پرونده را پیگیری کند. با توجه به سوابق قضایی و تسلط  آقای شاه‌حسینی در حوزه قضا و فوتبال از طرف آقای پورمختار حکم صادر شد که در ادامه این مسیر پیگیر قضایی این موضوع آقای شاه‌حسینی باشند.

نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس همچنین تصریح کرد: قطعا پرونده به شکل کامل‌تری در مراحل قضایی پیگیری می‌شود. در حقیقت آقای شاه‌حسینی پیگیری قضایی این پرونده را از این به عهده دارند؛ چراکه گزارش تهیه و تمام شد، یعنی مرحله اول کار بسته شده و از این جا به بعد پیگیری قضایی دارد که بر عهده اقای شاه حسینی است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: