تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۸ - ۰۴:۲۵ کد مطلب 91204

عکس/ نشانه‌ای از رویش خون شهدا

خداوند به حکمت خود، جایگزینی را برای هر مجاهد جان‌باخته‌ی راه حق مقرر می‌دارد، تا این مسیر مقدس، هرگز خالی از رهرو نباشد. گروه جهاد و مقاومت مشرق – این موضوع که خون شهدا موجب رویش فرهنگ ایثار و شهادت می‌شود را بارها شنیده‌ایم و اثرات نورانی شهادت مجاهدان راه حق بر نسل‌های دیگر را […]

خداوند به حکمت خود، جایگزینی را برای هر مجاهد جان‌باخته‌ی راه حق مقرر می‌دارد، تا این مسیر مقدس، هرگز خالی از رهرو نباشد.

گروه جهاد و مقاومت مشرق – این موضوع که خون شهدا موجب رویش فرهنگ ایثار و شهادت می‌شود را بارها شنیده‌ایم و اثرات نورانی شهادت مجاهدان راه حق بر نسل‌های دیگر را نیز در عرصه‌های مختلفی شاهد بوده‌ایم؛ این رویش را اما این بار به شکلی دیگر مشاهده کردم.

شهید “صفر رمضان‌پور” رزمنده دوران دفاع مقدس در روز یکم فروردین ماه ۱۳۶۳ در عملیات والفجر ۶ به شهادت رسید و شهید “سید احسان حاجی حتم‌لو” رزمنده مدافع حرم نیز درست در همین روز متولد شد. حاجی حتم لو سیزدهم بهمن ۱۳۹۳ در حلب سوریه آسمانی شد. مزار این دو شهید بزرگوار در امام‌زاده عبدالله شهرستان گرگان واقع شده است.

آری؛ خداوند به حکمت خود، جایگزینی را برای هر مجاهد جان‌باخته‌ی راه حق مقرر می‌دارد، تا این مسیر مقدس، هرگز خالی از رهرو نباشد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: