تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۸ - ۰۸:۱۲ کد مطلب 91219

صوت و عکس/ جشن تولد مهندسی که عقب‌نشینی نکرد

خانواده این مهندس، طی دوسال گذشته، در سال‌گشت، تولدش، جشنی کوچک و ساده برگزار می کنند به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، «مهدی صابری» به تاریخ ۱۴ فروردین ۱۳۶۸ شمسی در «مشهد» متولد شد. وی در این شهر بالید و مدرک کارشناسی ارشد در رشته «زمین شناسی» دریافت کرد. با آغاز جنگ علیه  در […]

خانواده این مهندس، طی دوسال گذشته، در سال‌گشت، تولدش، جشنی کوچک و ساده برگزار می کنند

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، «مهدی صابری» به تاریخ ۱۴ فروردین ۱۳۶۸ شمسی در «مشهد» متولد شد. وی در این شهر بالید و مدرک کارشناسی ارشد در رشته «زمین شناسی» دریافت کرد. با آغاز جنگ علیه  در «سوریه» داوطلبانه عازم این کشور شد و به «تیپ فاطمیون»(یگان اختصاصی مدافعان حرم افغان تبار) پیوست. شجاعت و روحیه جهادی این مهندس جوان باعث شد که «فرمانده‌ی گردان عمارِ یاسر از تیپ فاطمیون»، وی را به فرماندهی «گروهان حضرت علی اکبر(صلوات الله علیه)» منصوب کند.
مهندس «مهدی صابری» سرانجام در روز ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ شمسی، به ضرب گلوله «مزدوران سعودی» و «پیروان اسلام آمریکایی»  بال ملائک گشود.
مدتی پس از شهادت «مهدی صابری» فایل صوتی ضبط شده توسط تلفن همراهِ وی در آخرین لحظات حیاتش منتشر شد و باعث شهرت او در میان امت حزب الله گردید. صدایی که در آن، «مهدی صبوری» در رویارویی با شهادتی نزدیک، فریاد می زند که «عقب نشینی» در کار نیست.

خانواده شهید صابری، طی دوسالی که از شهادت وی می گذرد، در سال‌گشت، تولد او، جشنی کوچک و ساده در جوار مزارش برگزار می کنند:

روحمان بات یادش شاد
هدیه به روح بلندپروازش صلوات
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

عکس/ جشن تولد مردی که عقب‌نشینی نکرد
«مهدی صابری» در حال فوت کردن شمع های جشن تولدش، حدود ۲۰ سال قبل
عکس/ جشن تولد مردی که عقب‌نشینی نکرد
جشن تولد مهدی صابری در ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ شمسی(سه روز قبل)

عکس/ جشن تولد مهندسی که عقب‌نشینی نکرد

فایل صوتی منتشر شده از آخرین دقایق حیات مهندس شهید «مهدی صابری»Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: