تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۸ - ۱۴:۲۲ کد مطلب 91246

جمع آوری امضا برای لغوسفر ولیعهد انگلستان به ایران

یک گروه طرفدار اسرائیل در انگلیس با جمع‌آوری و تهیه یک طومار، لغو سفر پاییزی ولیعهد انگلستان به ایران را خواستار شده است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، چند روز پیش بود که «ساندی تایمز» خبر از بررسی امکان سفر «پرنس چارلز» ولیعهد فعلی خاندان سلطنتی انگلیس به ایران خبر داد. بر اساس این خبر، مقامات […]

یک گروه طرفدار اسرائیل در انگلیس با جمع‌آوری و تهیه یک طومار، لغو سفر پاییزی ولیعهد انگلستان به ایران را خواستار شده است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، چند روز پیش بود که «ساندی تایمز» خبر از بررسی امکان سفر «پرنس چارلز» ولیعهد فعلی خاندان سلطنتی انگلیس به ایران خبر داد.

بر اساس این خبر، مقامات وزارت خارجه انگلیس در تماس با دفتر شاهزاده، امکان انجام تور پاییزی در ایران را بررسی کرده بودند.

در این میان پایگاه صهیونیستی «جِی‌سی» خبر از جمع‌آوری امضا و تهیه طومار بر لغو این سفر خبر داده؛ گروه «ما به اسرائیل ایمان داریم» ترتیب‌دهنده این حرکت است.

«لوک آکِ‌هرست» مدیر این گروه گفته «بنظر ما در شأن یک عضو خانواده سلطنتی نیست که از ایران دیدار و به رژیم این کشور، اعتبار ببخشد.»

آکِ‌هرست ادامه داده: «ما از وزارت خارجه و دفتر شاهزاده می‌خواهیم که در این تصمیم، بازنگری کنند.»

سردسته گروه گمنام صهیونیستی استدلال دیگری هم برای مخالفت خود و هم‌گروهی‌هایش برای این سفر آورده و گفته: «به نظر ما، این سفر عجیب است زیرا تاکنون هیچ یک از اعضای خانواده سلطنتی، سفری به تنها دموکراسی منطقه یعنی اسرائیل نداشته‌اند.»

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: