تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۹ - ۰۱:۲۸ کد مطلب 91305

گردهمایی میلیونی مجلس اعلا درباره اصلاحات عراق

مجلس اعلای اسلامی عراق در تلاش است تا جمعه آینده با برگزاری گردهمایی میلیونی مردمی در ۱۴ استان عراق ، موضع خود را در قبال اصلاحات در این کشور بیان کند. به گزارش مشرق، منابع آگاه به “سومریه نیوز” گفتند، عمارحکیم رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق، سخنرانی تاریخی در گردهمایی میلیونی روز جمعه درباره اصلاحات […]

مجلس اعلای اسلامی عراق در تلاش است تا جمعه آینده با برگزاری گردهمایی میلیونی مردمی در ۱۴ استان عراق ، موضع خود را در قبال اصلاحات در این کشور بیان کند.

به گزارش مشرق، منابع آگاه به “سومریه نیوز” گفتند، عمارحکیم رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق، سخنرانی تاریخی در گردهمایی میلیونی روز جمعه درباره اصلاحات و تحولات اخیر عراق ایراد خواهد کرد.

این منابع افزودند: در این سخنرانی موضع مجلس اعلا و متحدانش درباره پاره ای مسائل از جمله اصلاحات در عراق بیان خواهد شد.

به گفته این منابع، سخنرانی تاریخی عمار حکیم روز جمعه به صورت همزمان در ۱۴ استان از طریق یک ایستگاه تلویزیونی پخش خواهد شد.

خاطرنشان می شود که عمار حکیم در دیدار اخیر خود با سلیم جبوری رئیس پارلمان عراق، طرح اصلاح ملی برای نجات کشور را تقدیم وی کرد.

حکیم روز دوشنبه گذشته ضمن تاکید بر اجرای اصلاحات فراگیر بر اساس جدول زمانی مشخص، خواهان اجرای کامل تمام بندهای طرح ملی اصلاحات شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: