تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۸ - ۲۳:۲۰ کد مطلب 91310

احمدی نژاد در جمع اصحاب رسانه:

برخی باورشان شده که انقلاب برای آنها و فامیل هایشان بوده است

رئیس جمهور سابق کشورمان در دیدار خود با اهالی رسانه که مناسبت سال جدید برگزار شد به تبیین وظیفه کنونی وی در شرایط سیاسی کشور پرداخت.

به گزارش میدان ۷۲، محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان در دیدار خود با اهالی رسانه که مناسبت سال جدید برگزار شد به تبیین وظیفه کنونی وی در شرایط سیاسی کشور پرداخت.

گزیده ای از صحبت های رئیس جمهور سابق کشورمان را در زیر میخوانید:

  • عجله ای و نیست و هنوز اتفاقی نیافته که خود را درگیر آن کنیم. آنچه مهم است زمان حال است و نه گذشته و آینده. زمان حال را به خیال ۶ ماه و یک سال بعد نباید از دست داد. معتقدم همچنان وظیفه ما تبیین انقلاب و دعوت به ارزشهای حقیقی آن است.
  • اکنون فرصتی تاریخی به دست نیروی های انقلاب افتاده تا بار دیگر فلسه بهار ارزش های انسانی و اهداف والای انقلاب اسلامی را تببین کنیم. یک زمانی وقتی به تبیین ارزش های انقلاب می پرداختیم، عده ای مسخره می کردند که خدا را شکر، آن دوران عوض شده است.
  • برخی فکر می کنند که برای رسیدن به اهداف باید همه سنگرها را فتح کنند.آنچه که مهم است انجام وظیفه و تکلیف در زمان است و نه فتح سنگرها! برخی به دنبال گام اول و دوم و … هستند؛ اینکه پیروزی نیست، این یک شکست است که شخصی با دغل و دروغ و بر باد دادن دستاوردها، ارزش ها والای انسانی را زیر سوال برد.
  • زمانی که ما در شهرداری بودیم، اختلافات در کشور بر سر مسائل سیاسی بالا بود اما نقطه اشتراک آنها این بود که همه علیه ما بودند و ما هم از این خوشحال بودیم که حداقل در یک جا میان آنها، وحدت بود.
  • سال سختی پیش رو داریم و امسال، سال شکست های مکرر شیطان خواهد بود.
  • عده ای باورشان شده است که انقلاب ملک آنهاست و آنها و دارودسته و فامیلشان، ماکلان انقلاب هستند و دیگران را حتی اگر ۳۰۰ هزار شهید هم داده باشند و با اینها نباشند، به ضد انقلاب بودن و منحرف بودن و … متهم می کنند.
  • خودشان درباره ما اخبار جعلی منتشر می کنند و خودشان هم در اتاق دیگری همان اخبار را تجزیه تحلیل می کنند. هر خبر جعلی که علیه ما درست کرده اند در نهایت به ضرر خودشان تمام شده است. خودشان شایعه یارانه ۲۵۰ هزار تومانی احمدی نژاد را مطرح کردند و از همین الان رفتند در صف یارانه، جا گرفته اند!
  • هرچند که سر و صدای زیادی می کنند، اما بدانند که من خود را برای این سر و صداها آماده کرده ام. همه سر و صدایی که تاکنون شنیده اید، تمرین آنها برای سال آینده بوده است.

 

IMG_0003

IMG_0027

IMG_0029

IMG_0037

IMG_0047

IMG_0058

IMG_0065

IMG_0069

IMG_0073

IMG_0078

IMG_0082

IMG_0098

IMG_0117

IMG_0121

IMG_0130

IMG_0140

IMG_0157

IMG_0175

IMG_0177

IMG_0206

photo_2016-04-07_01-05-28

 

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: