تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۹ - ۱۳:۰۵ کد مطلب 91359

کشف جدید کی‌روش را بشناسید

هافبک ایرانی تیم زیر ۲۱ سال بولتون واندرز انگلیس، نخستین بازی خود را در تیم بزرگسالان این باشگاه انجام داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، الکساندر سامی زاده هافبک ایرانی تیم زیر ۲۱ سال بولتون واندرز انگلیس، نخستین بازی خود را در تیم بزرگسالان این باشگاه انجام داد. وی در دقیقه ۸۵ بازی سه شنبه شب […]

هافبک ایرانی تیم زیر ۲۱ سال بولتون واندرز انگلیس، نخستین بازی خود را در تیم بزرگسالان این باشگاه انجام داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، الکساندر سامی زاده هافبک ایرانی تیم زیر ۲۱ سال بولتون واندرز انگلیس، نخستین بازی خود را در تیم بزرگسالان این باشگاه انجام داد.

وی در دقیقه ۸۵ بازی سه شنبه شب تیمش مقابل برنتفورد به جای کاینه وولری به میدان رفت تا نخستین بار در چمپیونشیپ انگلیس بازی کند. این مسابقه با شکست سه بر یک بولتون به پایان رسید.

الکساندر سامی زاده بازیکن ۱۷ ساله ایرانی، متولد تهران است و اکنون در انگلیس زندگی می کند. وی فوتبالش را در تیم محلی زیر ۱۸ ساله های کورزون اشتون شروع کرد و پس از آن به تیم منچسترسیتی پیوست.

الکس سپس به تیم زیر ۱۸ ساله های بولتون که در دسته دوم  لیگ زیر ۱۸ ساله های انگلیس حضور دارد، پیوست و اکنون در این تیم بازی می کند.

الکس پاییز سال گذشته مورد توجه کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران قرار گرفته بود و نام این بازیکن در فهرست نفرات مدنظر کی روش قرار داشت.

منبع: کاپ

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: