تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۹ - ۱۴:۱۹ کد مطلب 91372

فیلم/حمله وحشیانه مزدوران آل خلیفه به منازل شیعیان بحرین

در آستانه سفر “جان کری وزیر امور خارجه آمریکا به بحرین، فعالان حقوق بشری این جزیره تصاویر جدید از حمله مزدوران حکومت آل خلیفه به منازل ساکنین این جزیره شیعه نشین منتشر کرده اند. گروه بین الملل مشرق- در آستانه سفر “جان کری وزیر امور خارجه آمریکا به بحرین، فعالان حقوق بشری این جزیره تصاویر جدید […]

در آستانه سفر “جان کری وزیر امور خارجه آمریکا به بحرین، فعالان حقوق بشری این جزیره تصاویر جدید از حمله مزدوران حکومت آل خلیفه به منازل ساکنین این جزیره شیعه نشین منتشر کرده اند.

گروه بین الملل مشرق- در آستانه سفر “جان کری وزیر امور خارجه آمریکا به بحرین، فعالان حقوق بشری این جزیره تصاویر جدید از حمله مزدوران حکومت آل خلیفه به منازل ساکنین این جزیره شیعه نشین منتشر کرده اند.

بنابر این گزارش، تصاویر منتشر شده مربوط به حمله روز گذشته گروهی از مزدوران حکومت آل خلیفه به منازل شهروندان بحرینی ساکن در منطقه “شهرکان” واقع در حاشیه شهر منامه مرکز این جزیره می باشد که طی آن نیروهای امنیتی پس از دستگیری جوانان بحرینی اقدام به پرتاب بمب های اشک اور و خفه کننده به داخل منازل مردم کرده اند. این در حالی است که دو روز پیش نیز نیروهای امنیتی چند ملیتی آل خلیفه یک جوان بحرینی را پس از تعقیب و گریز از پشت بام یک منزل مسکونی به پاین پرتاب کرده و مرگ وی را رقم زده بودند.

فیلم/حمله وحشیانه مزدوران آل خلیفه به منازل شیعیان بحرین

جان کری با هدف شرکت در جلسه سران کشورهای عربی عصر امروز وارد منامه خواهد شد. سازمان های حقوق بشری نسبت به جنایات سازمان یافته حکومت آل خلیفه علی ساکنین بحرین معترض بوده و بارها دولت این منطقه را به نقض گسترده حقوق بشر متهم کرده اند. بحرین میزبان ناوگان ششم دریایی ارتش آمریکا و پایگاه نظامی ارتش انگلستان می باشد. دو سال پیش در پی گسترش اعتراضات مردمی در بحرین عربستان سعودی با اعزام هزاران نیروی نظامی مجهز به توپ و تانک این جزیره را به اشغال خود در آورده است.

فیلم/حمله وحشیانه مزدوران آل خلیفه به منازل شیعیان بحرین

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: