تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۹ - ۱۵:۱۷ کد مطلب 91380

وزیر خارجه آمریکا وارد منامه بحرین شد

جان کری برای شرکت در نشستی با وزرای خارجه شورای همکاری خلیج فارس به بحرین رفته؛ نشستی که به گفته سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در آن درباره موضوعاتی چون سوریه و یمن صحبت می‌شود. به گزارش مشرق، وزیر خارجه آمریکا به منظور شرکت در نشست وزرای خارجه شورای همکاری خلیج فارس وارد منامه شد. در […]

جان کری برای شرکت در نشستی با وزرای خارجه شورای همکاری خلیج فارس به بحرین رفته؛ نشستی که به گفته سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در آن درباره موضوعاتی چون سوریه و یمن صحبت می‌شود.

به گزارش مشرق، وزیر خارجه آمریکا به منظور شرکت در نشست وزرای خارجه شورای همکاری خلیج فارس وارد منامه شد.

در حالی که احزاب و گروه‌های بحرینی مخالفت خود را با سفر وزیر خارجه آمریکا به منامه اعلام کردند، جان کری وارد این کشور حاشیه خلیج فارس شد.

جنبش انصار انقلاب ۱۴ فوریه بحرین روز گذشته در بیانیه‌ای سفر وزیر خارجه آمریکا به منامه، را «حمایت از دیکتاتوری بحرین» خواند و به شدت با آن مخالفت کرد.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا که به همراه جان کری به منامه آمده، درباره این سفر اعلام کرد: «با جان کری وزیر خارجه در بحرین هستیم تا در نشست مهم با شورای همکاری خلیج فارس شرکت کنیم».

جان کربی درباره محور نشست امروز هم تصریح کرد: «در این نشست موضوعات مهمی شامل سوریه، داعش،‌یمن و لیبی مورد بحث و گفتگو قرار خواهد گرفت».

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: