تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۹ - ۲۲:۱۳ کد مطلب 91540

دادن‌نامه‌به‌احمدی‌نژاددرسفربه‌آمل+تصاویر

محمود احمدی‌نژاد که برای شرکت در سخنرانی شهدای مدافع حرم به آمل سفر کرده است، با استقبال مردم آمل مواجه شد و عده‌ای نیز با در دست داشتن نامه، نوشته‌های خود را تحویل وی دادند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، دقایقی قبل محمود احمدی‌نژاد وارد مصلای قدس آمل شد و با استقبال […]

محمود احمدی‌نژاد که برای شرکت در سخنرانی شهدای مدافع حرم به آمل سفر کرده است، با استقبال مردم آمل مواجه شد و عده‌ای نیز با در دست داشتن نامه، نوشته‌های خود را تحویل وی دادند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، دقایقی قبل محمود احمدی‌نژاد وارد مصلای قدس آمل شد و با استقبال پرشور مردم آمل مواجه شد، استقبال از وی به حدی بود که در حدود ۲۰ دقیقه مردم با شعارهای خود نسبت به وی به ابراز احساسات پرداختند.

شعارهایی همچون صل‌ علی محمد یاور رهبر آمد، به نام هر چی مرده احمدی بر می‌گرده، احمدی احمدی قول بده بر می‌گردی، احمدی دلاور پیرو خط رهبر از شعارهای بود که مردم از رئیس جمهور سابق کشورمان استقبال کردند.

شیخ اسلامی وزیر سابق کار به همراه جمعی از افراد کابینه نهم و دهم و قناعت استاندار سابق گلستان احمدی‌نژاد را در این سفر همراهی کردند.

دو پسر احمدی‌نژاد نیز در جمع مردم آمل حاضر شدند این میان مردم با احمدی‌نژاد عکس یادگاری هم گرفتند.

عده‌ای از شرکت‌کنندگان در این مراسم به احمدی‌نژاد نامه دادند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: