تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۹ - ۲۲:۵۳ کد مطلب 91553

انتقاد شدید تراپاتونی از عملکرد گواردیولا

سرمربی سابق بایرن مونیخ به انتقاد از سبک بازی پپ گواردیولا پرداخت. به گزارش مشرق، نمایش بایرن مونیخ مقابل بنفیکا در لیگ قهرمانان اروپا بار دیگر انتقادات از پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی این تیم را، افزایش داده است. جیووانی تراپاتونی، سرمربی سابق بایرن، می گوید اعتقاد گواردیولا به مالکیت توپ افراطی است. تراپاتونی گفت:” برای من […]

سرمربی سابق بایرن مونیخ به انتقاد از سبک بازی پپ گواردیولا پرداخت.

به گزارش مشرق، نمایش بایرن مونیخ مقابل بنفیکا در لیگ قهرمانان اروپا بار دیگر انتقادات از پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی این تیم را، افزایش داده است. جیووانی تراپاتونی، سرمربی سابق بایرن، می گوید اعتقاد گواردیولا به مالکیت توپ افراطی است.

تراپاتونی گفت:” برای من مالکیت بایرن بر توپ بیش از اندازه است. تیک، تاک، تیک، تاک. این مسئله مدام تکرار می شود. پس از ۲۷ دقیقه آن ها تنها ۱ ضربه به چارچوب حریف زده بودند. این مسئله ناکار آمدی تیم را نشان می دهد. باید توجه داشت که دروازه وسط انتهای زمین هر تیمی وجود دارد و زمانی که شما در میانه میدان رو به عقب بازی می کنید، نمی توانید به دروازه حریف نزدیک شوید. یک مربی سوئدی ۳۰ ساله پیش در میلان وجود داشت که نامش نیل لیدهولم بود. استراتژی او نیز مالکیت توپ دائمی بود. اینم مسئله چیز جدیدی نیست و گواردیولا چیز جدیدی را وارد فوتبال نکرده است. با این حال اعتقاد او به این مسئله افراطی به حساب می آید.”

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: