تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۰ - ۰۱:۰۱ کد مطلب 91574

بازداشت ۴ مظنون عضو داعش در دانمارک

پلیس دانمارک امروز پنج شنبه اعلام کرد که ۴ فرد مظنون به عضویت در گروه تروریستی داعش را در مناطقی در نزدیکی شهر کپنهاگ پایتخت این کشور بازداشت کرده است.  به گزارش مشرق به نقل از رویترز، پلیس دانمارک در حالی از بازداشت ۴ مظنون عضویت در گروه تروریستی داعش خبر داده است که این […]

پلیس دانمارک امروز پنج شنبه اعلام کرد که ۴ فرد مظنون به عضویت در گروه تروریستی داعش را در مناطقی در نزدیکی شهر کپنهاگ پایتخت این کشور بازداشت کرده است.

 به گزارش مشرق به نقل از رویترز، پلیس دانمارک در حالی از بازداشت ۴ مظنون عضویت در گروه تروریستی داعش خبر داده است که این افراد ظاهرا از سوریه بازگشته و قصد انجام حملات تروریستی را داشته اند.

پلیس دانمارک اعلام کرده است که در تفتیش های انجام شده، سلاح و مهمات از این افراد مظنون کشف شده است.

پلیس دانمارک با انتشار بیانیه ای افزود: همه ۴ مظنون بازداشت شده متهم به بازگشت از سوریه و عضویت در گروه تروریستی داعش هستند که قصد انجام حملات تروریستی را داشته اند.

پلیس سوئد نیز امروز پنج شنبه یک جوان ۲۰ ساله را به خاطر اتهام تلاش برای یک بمبگذاری انتحاری در یک ساختمان بازداشت کرده است.

بازداشت های انجام شده در دانمارک نتیجه عملیات مشترک پلیس و سرویس اطلاعاتی این کشور بوده است. عملیات پلیس دانمارک برای بازداشت افراد مظنون بیشتر همچنان ادامه دارد.

پلیس دانمارک هیچ اطلاعاتی درباره هویت افراد بازداشت شده منتشر نکرده است. جلسه مقدماتی دادگاه برای رسیدگی به اتهامات این افراد قرار است فردا جمعه برگزار شود.

سرویس اطلاعاتی دانمارک در ماه اکتبر اعلام کرد که بیش از ۱۲۵ نفر از این کشور تاکنون به گروه تروریستی داعش پیوسته اند. به نظر می رسد تاکنون ۲۷ نفر از این افراد کشته شده اند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: