تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۰ - ۱۴:۲۰ کد مطلب 91617

مورینیو بر سر دو راهی بزرگ

اگر مادرید به نیمه نهایی لیگ قهرمانان نرسد،به سراغ آقای خاص خواهد رفت و این در حالی است که مورینیو در یک قدمی منچستریونایتد است. به گزارش مشرق، ژوزه مورینیو تا حدود زیادی اطمینان دارد که سرمربی آینده تیم فوتبال منچستریوناتید خواهد بود اما در این میان احتمال مذاکره رئال مادرید با او باعث شده […]

اگر مادرید به نیمه نهایی لیگ قهرمانان نرسد،به سراغ آقای خاص خواهد رفت و این در حالی است که مورینیو در یک قدمی منچستریونایتد است.

به گزارش مشرق، ژوزه مورینیو تا حدود زیادی اطمینان دارد که سرمربی آینده تیم فوتبال منچستریوناتید خواهد بود اما در این میان احتمال مذاکره رئال مادرید با او باعث شده تا وکیل آقای خاص نیز دست نگه دارد و فعلا در این خصوص سکوت اختیار کند.

بسیاری از کارشناسان فوتبال اسپانیا اطمینان دارند که اگر رئال مادرید در بازی برگشت برابر ولفسبورگ ناکام باشد بدون تردید با زیدان خداحافظی خواهد کرد و به سراغ مورینیو خواهد رفت. هواداران رئال مادرید به رغم شکست این تیم برابر ولفسبورگ از زیدان حمایت کرده‌اند و البته دل خوشی از مورینیو ندارند. مشخص نیست که فلورنتینو پرس در آخرین ماه‌های حضورش در سمت مدیرعاملی چه در سر دارد!

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: