تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۰ - ۱۷:۱۴ کد مطلب 91631

رائول به خاطر یوهان به برنابئو بازمی‌گردد

اسطوره فوتبال اسپانیا و ستاره شماره ۷ رئال مادرید به خاطر بازی با آژاکس در دیداری به احترام یوهان کرایف به برنابئو خواهد آمد. به گزارش مشرق، رائول گونسالس بازیکن سال‌های نه چندان دور تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا که پیش از این تاکید کرده بود هرگز به برنابئو نخواهد آمد مگر آنکه کادر مدیریت […]

اسطوره فوتبال اسپانیا و ستاره شماره ۷ رئال مادرید به خاطر بازی با آژاکس در دیداری به احترام یوهان کرایف به برنابئو خواهد آمد.

به گزارش مشرق، رائول گونسالس بازیکن سال‌های نه چندان دور تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا که پیش از این تاکید کرده بود هرگز به برنابئو نخواهد آمد مگر آنکه کادر مدیریت باشگاه عوض شود، به احترام یوهان کرایف راهی برنابئو خواهد شد.

رائول مرد شماره ۷ تیم فوتبال رئال مادرید به تاریخ ۵ ژوئن در دیداری دوستانه بین دو تیم رئال مادرید و آژاکس به میدان خواهد آمد تا به احترام یوهان کرایف در چمن برنابئو حضور داشته باشد. در این بازی البته بیشتر پیش‌کسوتان فوتبال هلند و اسپانیا نیز حضور خواهند داشت و رئال مادرید از چند بازیکن قدیمی بارسلونا نیز برای حضور در ترکیب یکی از دو تیم رئال مادرید یا آژاکس آمستردام دعوت کرده است. تمام پول جمع شده حاصل از فروش بلیت این بازی به احترام یوهان کرایف به بیمارستان مخصوص کودکان مبتلا به سرطان شهر بارسلونا تقدیم خواهد شد تا برای درمان کودکان و خرید دارو مورد استفاده قرار بگیرد.

لوئیس فیگو، فرناندو ایه‌رو، روبرتو کارلوس، سیدورف و کلایورت نیز در این بازی به میدان خواهند آمد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: